00:00
75:10
Odcinek 66 podcastu Z Warsztatu Lidera „Diagnoza własnej motywacji wewnętrznej - praktyczne korzyści dla lidera” to rozmowa z Mariuszem Dobrzyckim - RMP Masterem, trenerem biznesu, konsultantem, coachem i mentorem. Mariusz posiada 17-letnie doświadczenie we wspieraniu managerów (głównie średniego i wysokiego szczebla) w rozwoju przywództwa oraz od lat specjalizuje się w budowaniu skutecznych zespołów pracowniczych. Gość dzisiejszego odcinka pełni również funkcję Internal Coach w Mando Corporation Poland, gdzie ma okazję na co dzień wykorzystywać Reiss Motivation Profile w pracy z liderami z Polski, Europy Środkowej, Niemiec, Korei.

Motywacja wewnętrzna (z łac. motivus – wprawiać w ruch) bierze się z zaspokajania konkretnych potrzeb wewnętrznych i pomaga znaleźć odpowiedź na pytanie: dlaczego chce mi się żyć? Jest to informacja o tym, czego potrzebujemy, aby odnaleźć harmonię w życiu, poczucie sensu i szczęścia.

Co daje liderowi poznanie własnej motywacji wewnętrznej? Jak może wykorzystać RMP do zwiększenia własnej samoświadomości oraz poznania i zrozumienia swojego zespołu?

Jeśli chcesz na konkretnych przykładach poznać założenia metodyki RMP i przekonać się o jej skuteczności w budowaniu dobrego środowiska pracy, to serdecznie zapraszamy do wysłuchania 66 odcinka podcastu Z Warsztatu Lidera.

Posłuchaj rozmowy z Mariuszem Dobrzyckim, podczas której dzieli się doświadczeniem pracy z liderami, którym analiza profilu RMP pozwoliła na przezwyciężenie trudnych sytuacji zawodowych i lepsze zrozumienie swojego działania.

TEN PODCAST ODPOWIADA NA NASTĘPUJĄCE PYTANIA:

1.Czym jest motywacja wewnętrzna?
2.Dlaczego liderzy powinni zgłębić ten temat?
3.Jakie korzyści daje liderowi poznanie własnej motywacji wewnętrznej?
4.Czy analiza profilu RMP może pomóc w pokonaniu wypalenia zawodowego?
5.Jak z pomocą RMP wytłumaczyć konkretne zachowania pracowników?
6.W jaki sposób RMP pomaga poszerzyć samoświadomość lidera?
7.Jak dzięki RMP poznać swoich pracowników i stworzyć dobrze funkcjonujący zespół?

Strony, osoby i tematy wymienione w odcinku:

- Strona odcinka:
https://leadersisland.com/podcast-menedzera-lidera/diagnoza-wlasnej-motywacji-wewnetrznej-praktyczne-korzysci-dla-lidera-mariusz-dobrzycki-leaders-island-podcast-66/

- Profil LinkedIn Mariusza:
https://www.linkedin.com/in/mariusz-dobrzycki-08a7aa140/?originalSubdomain=pl
Odcinek 66 podcastu Z Warsztatu Lidera „Diagnoza własnej motywacji wewnętrznej - praktyczne korzyści dla lidera” to rozmowa z Mariuszem Dobrzyckim - RMP Masterem, trenerem biznesu, konsultantem, coachem i mentorem. Mariusz posiada 17-letnie doświadczenie we wspieraniu managerów (głównie średniego i wysokiego szczebla) w rozwoju przywództwa oraz od lat specjalizuje się w budowaniu skutecznych zespołów pracowniczych. Gość dzisiejszego odcinka pełni również funkcję Internal Coach w Mando Corporation Poland, gdzie ma okazję na co dzień wykorzystywać Reiss Motivation Profile w pracy z liderami z Polski, Europy Środkowej, Niemiec, Korei. Motywacja wewnętrzna (z łac. motivus – wprawiać w ruch) bierze się z zaspokajania konkretnych potrzeb wewnętrznych i pomaga znaleźć odpowiedź na pytanie: dlaczego chce mi się żyć? Jest to informacja o tym, czego potrzebujemy, aby odnaleźć harmonię w życiu, poczucie sensu i szczęścia. Co daje liderowi poznanie własnej motywacji wewnętrznej? Jak może wykorzystać RMP do zwiększenia własnej samoświadomości oraz poznania i zrozumienia swojego zespołu? Jeśli chcesz na konkretnych przykładach poznać założenia metodyki RMP i przekonać się o jej skuteczności w budowaniu dobrego środowiska pracy, to serdecznie zapraszamy do wysłuchania 66 odcinka podcastu Z Warsztatu Lidera. Posłuchaj rozmowy z Mariuszem Dobrzyckim, podczas której dzieli się doświadczeniem pracy z liderami, którym analiza profilu RMP pozwoliła na przezwyciężenie trudnych sytuacji zawodowych i lepsze zrozumienie swojego działania. TEN PODCAST ODPOWIADA NA NASTĘPUJĄCE PYTANIA: 1.Czym jest motywacja wewnętrzna? 2.Dlaczego liderzy powinni zgłębić ten temat? 3.Jakie korzyści daje liderowi poznanie własnej motywacji wewnętrznej? 4.Czy analiza profilu RMP może pomóc w pokonaniu wypalenia zawodowego? 5.Jak z pomocą RMP wytłumaczyć konkretne zachowania pracowników? 6.W jaki sposób RMP pomaga poszerzyć samoświadomość lidera? 7.Jak dzięki RMP poznać swoich pracowników i stworzyć dobrze funkcjonujący zespół? Strony, osoby i tematy wymienione w odcinku: - Strona odcinka: https://leadersisland.com/podcast-menedzera-lidera/diagnoza-wlasnej-motywacji-wewnetrznej-praktyczne-korzysci-dla-lidera-mariusz-dobrzycki-leaders-island-podcast-66/ - Profil LinkedIn Mariusza: https://www.linkedin.com/in/mariusz-dobrzycki-08a7aa140/?originalSubdomain=pl read more read less

about 1 year ago #leadership, #leadersislandpodcast, #lider, #manager, #menedżer, #motivation, #motywacja, #podcast, #psychologia, #reissmotivetionprofile, #rmp, #teambuilding, #zarządzanie, #zwarsztatulidera