00:00
13:32
W jaki sposób wyróżniać i traktować pracowników?
Czy wszystkich pracowników należy traktować tak samo, czy może jednak inaczej?

Idea wyróżniania pracowników jest tematem gorąco dyskutowanym nie tylko przez Zarządy i kadrę managerską, ale również (a może przede wszystkim) przez wszystkich pracowników w danej organizacji. W końcu temat ten dotyczy każdego z nas. Rodzi on sporo emocji i może być przyczyną wielu nieporozumień.

Wiele problemów w komunikacji wewnętrznej i we współpracy międzydziałowej tkwi właśnie w systemach wyróżniania i premiowania pracowników. W praktyce okazuje się, że bardzo często różne osoby i różne działy dostają pieniądze … za zupełnie różne rzeczy.
W jaki sposób wyróżniać i traktować pracowników? Czy wszystkich pracowników należy traktować tak samo, czy może jednak inaczej? Idea wyróżniania pracowników jest tematem gorąco dyskutowanym nie tylko przez Zarządy i kadrę managerską, ale również (a może przede wszystkim) przez wszystkich pracowników w danej organizacji. W końcu temat ten dotyczy każdego z nas. Rodzi on sporo emocji i może być przyczyną wielu nieporozumień. Wiele problemów w komunikacji wewnętrznej i we współpracy międzydziałowej tkwi właśnie w systemach wyróżniania i premiowania pracowników. W praktyce okazuje się, że bardzo często różne osoby i różne działy dostają pieniądze … za zupełnie różne rzeczy. read more read less

3 years ago #firma, #lider, #manager, #marketing, #rekrutacja, #sprzedaż, #zarządzanie, #zespół