Settings
Light Theme
Dark Theme
Podcast Cover

GIGANCI ZARZĄDZANIA by ARTUR RABA

 • #2 Jak funkcjonować w nowym Świecie BANI?

  11 JAN 2024 · W dzisiejszym odcinku poszukamy odpowiedzi na niezwykle trudne pytania: - - Jak żyć w świecie, w którym wszystko zaczęło być takie kruche i delikatne? - Jak żyć w świecie pandemii i po-pandemii? Jak żyć w świecy wojny w Europie? - Jak żyć w świecie problemów klimatycznych? - Jak żyć w świecie, który przestajemy rozumieć? Jak żyć w świecie, w którym przyczyny bardzo często generują zupełnie inne rezultaty niż oczekiwaliśmy? Jak żyć w świecie, w którym bardzo często nie widać włożonego wysiłku? - Jak żyć w świecie, który nas paralizuje, wywołuje w nas lęk i niepokój? - Jak w takim środowisku prowadzić biznes? - Jak zarządzać zespołami i co rozwijać?
  30m 51s
 • #1 Dlaczego warto budować Markę Premium i jak to zrobić?

  11 DEC 2023 · Dlaczego za niektóre produkty czy usługi płacimy więcej i jesteśmy z tego powodu ultra szczęśliwi a czasami nawet wręcz dumni? Na to kluczowe pytanie znajdziesz odpowiedź w dzisiejszym odcinku Podcastu GIGANCI ZARZĄDZANIA. Czy zastanawiałeś sie kiedykolwiek: - Czym jest Marka Premium? - Dlaczego warto budować Markę Premium? - Jak zbudować Markę Premium? Okazuje się, że istnieją gotowe i sprawdzone rozwiązania, które możesz zacząć stosować już dzisiaj, aby wzmocnić swoją markę i swój brand - w tym również personal brand.
  49m 1s
 • GZ 16: Stres prezentacyjny

  25 JUL 2021 · Podczas szkoleń z wystąpień publicznych mówię o tym, że sukces każdej prezentacji zależy od stanu emocjonalnego spikera. Pamiętam, kiedy jeden z uczestników zapytał mnie kiedyś: Ale co zrobić, kiedy spiker mocno się denerwuje i może w ten sposób położyć nawet najlepiej przygotowaną prezentację? Jak sobie z tym poradzić i jak wyeliminować emocje u spikera? O tym wszystkim w dzisiejszym odcinku podcastu:)
  18m 6s
 • GZ 15: Efektywność Pracy Przedstawiciela

  29 JUN 2021 · W tym odcinku dowiesz się: • Kto (tak naprawdę) znajduje się na liście targetowej Przedstawiciela twojej firmy? • Z jaką grupą klientów Przedstawiciele mają (tak naprawdę) stały i regularny kontakt? • Z jakim komunikatem Przedstawiciele docierają do klientów a z jakim tak naprawdę powinni? • Co można zrobić, aby poprawić efektywność działań Przedstawicieli a dzięki temu tak naprawdę efektywność całej firmy?
  23m 17s
 • GZ 14: Zarządzanie ludźmi

  28 MAY 2021 · Pierwszym krokiem do zbudowania doskonałego zespołu jest rekrutacja możliwie najlepszych zawodników do swojej drużyny. Drugim krokiem jest zarządzenie całym zespołem i pojedynczymi osobami. Masz już odpowiednich zawodników i pozostaje pytanie: Co dalej? W dzisiejszym odcinku podcastu wracamy do serii z kategorii: Bądź jak JACK WELCH! Usłyszysz w nim 6 praktyk stosowanych przez byłego CEO General Electric, który uważany był za najskuteczniejszego managera na świece. Jack Welch twierdził, że „dobrzy pracownicy nigdy nie uważają, że osiągnęli w swojej dziedzinie najwyższy szczyt. Usilnie pragną jednak się tam dostać!” Twoją rolą, jako ich lidera, jest im w tym pomóc.
  14m 28s
 • GZ 13: 8 Zasad Przywództwa J. Welch'a

  9 APR 2021 · Kiedy zostajesz liderem stajesz się odpowiedzialny za innych. Twój sukces nie jest już związany tylko z realizacją Twoich indywidualnych celów, ale przede wszystkim związany jest z rozwojem poszczególnych członków Twojego zespołu. Twoja nowa rola wymaga od Ciebie zupełnie innych zachowań i postawy. Zaczynasz zastanawiać się nad każdym krokiem i nad każdą decyzją. Poznaj zasady przywództwa Menedżera XX wieku.
  19m 26s
 • GZ 12: 5 Dysfunkcji Pracy Zespołowej cz.4 - Brak Zaangażowania, Brak Odpowiedzialności i Brak Koncentracji na Wyniku

  18 FEB 2021 · Umiejętność budowy efektywnego i spójnego zespołu to klucz do sukcesu dla każdego lidera i dla każdego managera. W każdej firmie i w każdej organizacji możesz spotkać zespoły skuteczne i … te drugie. Dlaczego tak się dzieje? Dlaczego dwa zespoły będące częścią tej samej organizacji, pracujące w tym samym otoczeniu biznesowym mogą tak bardzo różnić się między sobą? Dlaczego jeden manager potrafi zbudować naprawdę dobry zespół a ktoś inny potrafi bardzo szybko i skutecznie rozłożyć każdy zespół na łopatki?
  30m 58s
 • GZ 11: 5 Dysfunkcji Pracy Zespołowej cz.3 - Brak Otwartości

  9 FEB 2021 · Dla wielu osób samo słowo „konflikt” ma już mocno negatywne zabarwienie. Nie lubimy konfliktów, nie lubimy iść z kimś na konfrontację, wybija nas to z takiej emocjonalnej strefy komfortu. Jeśli jednak popatrzymy na konflikt jako coś dobrego, coś co pozwala wypracować lepsze rozwiązania to okazuje się, że konflikt może przynieść wiele dobrego.
  18m 49s
 • GZ 10: 5 Dysfunkcji Pracy Zespołowej cz.2 - Brak Zaufania

  27 JAN 2021 · Zaufanie leży u podstaw wszystkiego. Bez niego nie sposób zarządzać zespołem i osiągać dobre wyniki. W podcaście dowiesz się nie tylko dlaczego warto zaufanie budować, ale również poznasz konkretne sposoby na to, w JAKI sposób to zrobić.
  18m 53s
 • GZ 9: 5 Dysfunkcji Pracy Zespołowej cz.1

  11 JAN 2021 · Czy Twój zespół spełnia kryteria spójnego, skutecznego i efektywnego zespołu? Czy budowanie takiego zespołu to zadanie trudne czy łatwe? A może jesteście po prostu grupą ludzi pracujących wspólnie w tej samej organizacji i z czymś, co nazywamy „zespołem”, nie ma to w ogóle nic wspólnego?
  17m 40s

Cześć! Ja nazywam się Artur Raba i jestem pasjonatem lepszego zarządzania. Lepszego zarządzania sobą, zespołem i organizacją. To, co robię wynika z tego, KIM jestem. Lubię myśleć o sobie jak...

show more
Cześć!
Ja nazywam się Artur Raba i jestem pasjonatem lepszego zarządzania.
Lepszego zarządzania sobą, zespołem i organizacją.

To, co robię wynika z tego, KIM jestem.
Lubię myśleć o sobie jak o „stymulatorze dobrych zmian".
Swoją energią i opowiadanymi historiami inspiruję pojedyncze osoby oraz całe zespoły i organizacje do zmiany sposobu myślenia i działania. Moją pasją jest wzmacnianie i wspieranie innych w ich dalszym rozwoju.

Wierzę, że o sukcesie każdego z nas decydują trzy obszary:

1. Sposób Myślenia
Bez tego trudno jest mówić o jakimkolwiek prawdziwym rozwoju i zmianie na lepsze.

2. Skuteczne Strategie Działania
To, co dobrze działało 10 czy 5 lat temu, dzisiaj często jest bezużyteczne.

3. Dyscyplina
Twoje nawyki decydują o tym, czy wygrywasz … czy nie.

Dzielę się z innymi swoim doświadczeniem, swoją wiedzą i swoją pasją.
W odpowiedzi od innych otrzymuję masę dobrej energii za co wszystkim Wam bardzo dziękuję.
Bez tego to, co robię, nie miałoby jakiegokolwiek sensu.

Dziękuję, że jesteś tutaj.
show less
Contacts
Information

Looks like you don't have any active episode

Browse Spreaker Catalogue to discover great new content

Current

Looks like you don't have any episodes in your queue

Browse Spreaker Catalogue to discover great new content

Next Up

Episode Cover Episode Cover

It's so quiet here...

Time to discover new episodes!

Discover
Your Library
Search