00:00
30:58
Umiejętność budowy efektywnego i spójnego zespołu to klucz do sukcesu dla każdego lidera i dla każdego managera. W każdej firmie i w każdej organizacji możesz spotkać zespoły skuteczne i … te drugie.

Dlaczego tak się dzieje?
Dlaczego dwa zespoły będące częścią tej samej organizacji, pracujące w tym samym otoczeniu biznesowym mogą tak bardzo różnić się między sobą?
Dlaczego jeden manager potrafi zbudować naprawdę dobry zespół a ktoś inny potrafi bardzo szybko i skutecznie rozłożyć każdy zespół na łopatki?
Umiejętność budowy efektywnego i spójnego zespołu to klucz do sukcesu dla każdego lidera i dla każdego managera. W każdej firmie i w każdej organizacji możesz spotkać zespoły skuteczne i … te drugie. Dlaczego tak się dzieje? Dlaczego dwa zespoły będące częścią tej samej organizacji, pracujące w tym samym otoczeniu biznesowym mogą tak bardzo różnić się między sobą? Dlaczego jeden manager potrafi zbudować naprawdę dobry zespół a ktoś inny potrafi bardzo szybko i skutecznie rozłożyć każdy zespół na łopatki? read more read less

2 years ago #coaching, #lider, #manager, #marketing, #przywództwo, #sprzedaż, #zarządzanie