00:00
16:49
W dzisiejszym odcinku nauczysz się Filozofii i we własnym biznesie. Dowiesz się jak ma się Głowa do lewej półkuli, a Dusza do prawej i jak ich używać w konkretnych obszarach Twojego biznesu. Odkryjesz kim jest Dyrektor Zarządzający, a kim jest Dyrektor Operacyjny w twoim biznesie.
Poprowadzę cię przez ćwiczenie, w którym nauczysz się skutecznie rozróżniać czy kierujesz się w swoim biznesie bardziej Głową czy Duszą.
Dodatkowo, sprawdzisz jakie masz wartości w swoim biznesie i czy na pewno wspierają cię na ścieżce prosperowania z lekkością.

PRZYDATNE LINKI:
Dowiedz się więcej o certyfikacji Soul Coaching® – www.celestyna.pl/certyfikacja
Pobierz bezpłatną medytację biznesową Dusza biznesu – www.celestyna.pl/dusza-biznesu
Zapoznaj się z moimi biznesowymi medytacjami – www.celestyna.pl/sklep

BĄDŹMY W KONTAKCIE:
Instagram – www.instagram.com/celestyna.osiak
Facebook www.facebook.com/kobietaprosperujaca
YouTube www.youtube.com/c/CelestynaDOsiak
W dzisiejszym odcinku nauczysz się Filozofii i we własnym biznesie. Dowiesz się jak ma się Głowa do lewej półkuli, a Dusza do prawej i jak ich używać w konkretnych obszarach Twojego biznesu. Odkryjesz kim jest Dyrektor Zarządzający, a kim jest Dyrektor Operacyjny w twoim biznesie. Poprowadzę cię przez ćwiczenie, w którym nauczysz się skutecznie rozróżniać czy kierujesz się w swoim biznesie bardziej Głową czy Duszą. Dodatkowo, sprawdzisz jakie masz wartości w swoim biznesie i czy na pewno wspierają cię na ścieżce prosperowania z lekkością. PRZYDATNE LINKI: Dowiedz się więcej o certyfikacji Soul Coaching® – www.celestyna.pl/certyfikacja Pobierz bezpłatną medytację biznesową Dusza biznesu – www.celestyna.pl/dusza-biznesu Zapoznaj się z moimi biznesowymi medytacjami – www.celestyna.pl/sklep BĄDŹMY W KONTAKCIE: Instagram – www.instagram.com/celestyna.osiak Facebook www.facebook.com/kobietaprosperujaca YouTube www.youtube.com/c/CelestynaDOsiak read more read less

about 1 year ago #biznesonline, #dusza, #kobietawbiznesie, #marketing, #soulcoaching®