Soulowe Radio Co Ci w Duszy gra to podcast dla właścicielek biznesów, w którym pokazuję, jak rozmawiać ze swoją duszą, by skutecznie prowadzić swój biznes i prosperować z lekkością. Bo biznes z duszą jest lekki!

W dzisiejszym świecie cierpimy na plagę zewnątrz - sterowności. Gonimy za zewnętrznymi autorytetami, zachwycamy się coraz to nowymi guru, słuchamy tak zwanych wielkich tego świata, goniąc za ich marzeniami, stosując nieadekwatne do naszego biznesu rady i wierząc, że dzięki temu odnajdziemy swój Święty Graal.

Dlatego w tych niepewnych czasach słuchanie głosu swojej mądrości wewnętrznej nie jest wymysłem ezoterycznego boho czy jakiegoś hokus pokus. Jest absolutnym biznesowym “must have”, dzięki któremu będziesz mogła z pewnością i zaufaniem nawigować na falach niepewnego biznesowego, globalnego oceanu. Świat się zmienia. Ludzkość wchodzi w nowy poziom świadomości.

Kiedy zatrzymasz się i nauczysz się regularnie korzystać ze swojego wewnętrznego GPSu w dzisiejszym świecie niewiadomych odnajdziesz się w miejscu, w którym zrealizujesz pełnię swojego biznesowego i życiowego potencjału. Zapewnisz sobie i swojej rodzinie nie tylko byt, ale i styl życia zgodny ze swoimi marzeniami i poczujesz wolność w swojej duszy i biznesie.

Odcinki Soulowego Radio Co Ci w Duszy gra są z założenia krótkie. W każdym z nich odnajdziesz inspirację czy konkretne ćwiczenie, które od razu możesz wykorzystać w swoim życiu i firmie.

PRZYDATNE LINKI:
👉 Moja strona www: https://www.celestyna.pl/
👉 Dowiedz się więcej o certyfikacji Soul Coaching® – https://www.celestyna.pl/certyfikacja/
👉 Pobierz bezpłatną medytację biznesową Dusza biznesu – https://www.celestyna.pl/dusza-biznesu/
👉 Zapoznaj się z moimi biznesowymi medytacjami – https://www.celestyna.pl/sklep/
👉 Spotkajmy się na Instagramie – https://www.instagram.com/celestyna.osiak/
Soulowe Radio Co Ci w Duszy gra to podcast dla właścicielek biznesów, w którym pokazuję, jak rozmawiać ze swoją duszą, by skutecznie prowadzić swój biznes i prosperować z lekkością. Bo biznes z duszą jest lekki! W dzisiejszym świecie cierpimy na plagę zewnątrz - sterowności. Gonimy za zewnętrznymi autorytetami, zachwycamy się coraz to nowymi guru, słuchamy tak zwanych wielkich tego świata, goniąc za ich marzeniami, stosując nieadekwatne do naszego biznesu rady i wierząc, że dzięki temu odnajdziemy swój Święty Graal. Dlatego w tych niepewnych czasach słuchanie głosu swojej mądrości wewnętrznej nie jest wymysłem ezoterycznego boho czy jakiegoś hokus pokus. Jest absolutnym biznesowym “must have”, dzięki któremu będziesz mogła z pewnością i zaufaniem nawigować na falach niepewnego biznesowego, globalnego oceanu. Świat się zmienia. Ludzkość wchodzi w nowy poziom świadomości. Kiedy zatrzymasz się i nauczysz się regularnie korzystać ze swojego wewnętrznego GPSu w dzisiejszym świecie niewiadomych odnajdziesz się w miejscu, w którym zrealizujesz pełnię swojego biznesowego i życiowego potencjału. Zapewnisz sobie i swojej rodzinie nie tylko byt, ale i styl życia zgodny ze swoimi marzeniami i poczujesz wolność w swojej duszy i biznesie. Odcinki Soulowego Radio Co Ci w Duszy gra są z założenia krótkie. W każdym z nich odnajdziesz inspirację czy konkretne ćwiczenie, które od razu możesz wykorzystać w swoim życiu i firmie. PRZYDATNE LINKI: 👉 Moja strona www: https://www.celestyna.pl/ 👉 Dowiedz się więcej o certyfikacji Soul Coaching® – https://www.celestyna.pl/certyfikacja/ 👉 Pobierz bezpłatną medytację biznesową Dusza biznesu – https://www.celestyna.pl/dusza-biznesu/ 👉 Zapoznaj się z moimi biznesowymi medytacjami – https://www.celestyna.pl/sklep/ 👉 Spotkajmy się na Instagramie – https://www.instagram.com/celestyna.osiak/ read more read less
 • ODCINEK 13 - MAM DLA CIEBIE PREZENT!
  21 Dec, 2022 - 18:45
 • ODCINEK 12 – PRAKTYKA CZYNI MISTRZYNIĘ
  14 Dec, 2022 - 20:04
 • ODCINEK 11 - UWOLNIJ SWOJĄ GŁOWĘ
  7 Dec, 2022 - 24:45
 • ODCINEK 10 - DUSZA MÓWI JĘZYKIEM NATURY
  30 Nov, 2022 - 18:50
 • ODCINEK 9 - SERCE CZY DUSZA - OTO JEST PYTANIE!
  23 Nov, 2022 - 19:25
 • ODCINEK 8 - RELAKS TO SPA DLA DUSZY
  16 Nov, 2022 - 24:51
 • ODCINEK 7 – ODDECH OTWIERA WROTA DO DUSZY
  9 Nov, 2022 - 17:24
 • ODCINEK 6 - JAK NIE POPAŚĆ W SZALEŃSTWO ZNAKOFOBII
  2 Nov, 2022 - 20:48
 • ODCINEK 5 – NAUCZ SIĘ CZYTAĆ SYGNAŁY SWOJEJ WEWNĘTRZNEJ MĄDROŚCI
  26 Oct, 2022 - 17:34
 • ODCINEK 4 - UŻYWAJ FILOZOFII “i” W BIZNESIE
  19 Oct, 2022 - 16:49
 • There are no episodes.
Loading