00:00
14:28
Pierwszym krokiem do zbudowania doskonałego zespołu jest rekrutacja możliwie najlepszych zawodników do swojej drużyny.
Drugim krokiem jest zarządzenie całym zespołem i pojedynczymi osobami.

Masz już odpowiednich zawodników i pozostaje pytanie: Co dalej?

W dzisiejszym odcinku podcastu wracamy do serii z kategorii: Bądź jak JACK WELCH! Usłyszysz w nim 6 praktyk stosowanych przez byłego CEO General Electric, który uważany był za najskuteczniejszego managera na świece.

Jack Welch twierdził, że „dobrzy pracownicy nigdy nie uważają, że osiągnęli w swojej dziedzinie najwyższy szczyt. Usilnie pragną jednak się tam dostać!”
Twoją rolą, jako ich lidera, jest im w tym pomóc.
Pierwszym krokiem do zbudowania doskonałego zespołu jest rekrutacja możliwie najlepszych zawodników do swojej drużyny. Drugim krokiem jest zarządzenie całym zespołem i pojedynczymi osobami. Masz już odpowiednich zawodników i pozostaje pytanie: Co dalej? W dzisiejszym odcinku podcastu wracamy do serii z kategorii: Bądź jak JACK WELCH! Usłyszysz w nim 6 praktyk stosowanych przez byłego CEO General Electric, który uważany był za najskuteczniejszego managera na świece. Jack Welch twierdził, że „dobrzy pracownicy nigdy nie uważają, że osiągnęli w swojej dziedzinie najwyższy szczyt. Usilnie pragną jednak się tam dostać!” Twoją rolą, jako ich lidera, jest im w tym pomóc. read more read less

2 years ago #biznes, #kierownik, #manager, #marketing, #przedsiębiorca, #przywództwo, #sprzedaż, #zarządzanie, #zespół