00:00
66:44
Jednym z coraz częściej poruszanych tematów w obszarze AI jest AutoML, który według wielu działa lepiej niż człowiek. To stwierdzenie jest poniekąd prawdziwe, ale jest także bardzo mylące - w szczególności dla osób, które nie do końca rozumieją kontekst. To wszystko zależy od tego, kto to mówi i w jakim kontekście. Dzisiaj spróbujemy postawić kropkę nad i, aby uspójnić i ustrukturyzować Twoją wiedzę w tym temacie.

Moim gościem w tej rozmowie jest Piotr Płoński, twórca MLJAR - popularnego na całym świecie i rozwijającego się w Polsce narzędzia AutoML.
Jednym z coraz częściej poruszanych tematów w obszarze AI jest AutoML, który według wielu działa lepiej niż człowiek. To stwierdzenie jest poniekąd prawdziwe, ale jest także bardzo mylące - w szczególności dla osób, które nie do końca rozumieją kontekst. To wszystko zależy od tego, kto to mówi i w jakim kontekście. Dzisiaj spróbujemy postawić kropkę nad i, aby uspójnić i ustrukturyzować Twoją wiedzę w tym temacie. Moim gościem w tej rozmowie jest Piotr Płoński, twórca MLJAR - popularnego na całym świecie i rozwijającego się w Polsce narzędzia AutoML. read more read less

2 years ago #ai, #automatyzacja, #automl, #biznes, #machinelearning, #sztucznainteligencja, #uczeniemaszynowe