00:00
45:30
W pierwszym pełnoprawnym odcinku podcastu mówiłam o uważnym jedzeniu i co to znaczy jeść uważnie (odc. nr 2). Od tamtego czasu (październik 2020) pojawiły się nowe badania w tym zakresie - postanowiłam zatem dokonać aktualizacji tematu. Słuchając dzisiejszego odcinka dowiesz się:
- czym jest uważne jedzenie?
- jak się sprawdza uważne jedzenie i dlaczego kwestionariusze mierzące uważne jedzenie nie są najlepiej skonstruowane?
- jak praktyka mindfulness i jedzenia uważnego sprawdza się w terapii otyłości, napadowego objadania się czy jedzenia emocjonalnego?
- czy jedzenie uważne ma wpływ na zdrowie fizyczne (np. profil lipidowy, glukoza)?
- czym różni się jedzenie uważne od intuicyjnego?

Przypominam, że wystartował mój bezpłatny mini-kurs "Poznaj i napraw 4 błędy w odchudzaniu, przez które nie chudniesz". Jeżeli masz za sobą wiele prób odchudzania, chcesz uwolnić się od restrykcyjnych diet i chcesz poprawić relację z jedzeniem, to ten kurs jest dla Ciebie! Podczas kursu poznasz i nauczysz się jak naprawić kluczowe 4 błędy w odchudzaniu, które:
- sabotują Twoje wysiłki w procesie odchudzania,
- sprzyjają efektowi jojo,
- zaburzają relację z jedzeniem.

Jeżeli chcesz dowiedzieć się więcej zapraszam na stronę: https://pielichowska.pl/bezplatny-mini-kurs/

Jeżeli masz pytania do tego odcinka napisz do mnie na malgorzata@pielichowska.pl
Odwiedź moją stronę: https://pielichowska.pl/blog
Zapisz się do newslettera: https://pielichowska.pl/podcast (na dole strony)
Zostań moim Patronem: https://patronite.pl/pielichowska
Odwiedź mojego Facebooka: https://www.facebook.com/pielichowska.dietetyk
Odwiedź mojego Instagrama: https://www.instagram.com/gosia.pielichowska/
LinkedIn: https://www.linkedin.com/in/pielichowska
W pierwszym pełnoprawnym odcinku podcastu mówiłam o uważnym jedzeniu i co to znaczy jeść uważnie (odc. nr 2). Od tamtego czasu (październik 2020) pojawiły się nowe badania w tym zakresie - postanowiłam zatem dokonać aktualizacji tematu. Słuchając dzisiejszego odcinka dowiesz się: - czym jest uważne jedzenie? - jak się sprawdza uważne jedzenie i dlaczego kwestionariusze mierzące uważne jedzenie nie są najlepiej skonstruowane? - jak praktyka mindfulness i jedzenia uważnego sprawdza się w terapii otyłości, napadowego objadania się czy jedzenia emocjonalnego? - czy jedzenie uważne ma wpływ na zdrowie fizyczne (np. profil lipidowy, glukoza)? - czym różni się jedzenie uważne od intuicyjnego? Przypominam, że wystartował mój bezpłatny mini-kurs "Poznaj i napraw 4 błędy w odchudzaniu, przez które nie chudniesz". Jeżeli masz za sobą wiele prób odchudzania, chcesz uwolnić się od restrykcyjnych diet i chcesz poprawić relację z jedzeniem, to ten kurs jest dla Ciebie! Podczas kursu poznasz i nauczysz się jak naprawić kluczowe 4 błędy w odchudzaniu, które: - sabotują Twoje wysiłki w procesie odchudzania, - sprzyjają efektowi jojo, - zaburzają relację z jedzeniem. Jeżeli chcesz dowiedzieć się więcej zapraszam na stronę: https://pielichowska.pl/bezplatny-mini-kurs/ Jeżeli masz pytania do tego odcinka napisz do mnie na malgorzata@pielichowska.pl Odwiedź moją stronę: https://pielichowska.pl/blog Zapisz się do newslettera: https://pielichowska.pl/podcast (na dole strony) Zostań moim Patronem: https://patronite.pl/pielichowska Odwiedź mojego Facebooka: https://www.facebook.com/pielichowska.dietetyk Odwiedź mojego Instagrama: https://www.instagram.com/gosia.pielichowska/ LinkedIn: https://www.linkedin.com/in/pielichowska read more read less

about 1 year ago #dieta, #dietetyk, #intuicyjne, #jedzenie, #jedzenieintuicyjne, #mindful, #mindfuleating, #mindfulness, #pielichowska, #polskiepodcasty, #psychodietetyk, #uwaznejedzenie, #uwaznosc, #uważność, #zdrowie