00:00
15:40
Jak pokazują badania, na każdym etapie naszego życia możemy zmienić własny mózg. Nasz umysł odpowiedzialny jest m.in za emocje, uczucia i myśli, które prowadzą do działań. Zmieniając mózg możesz zatem zmienić swoje życie.

Ten odcinek, to wstęp do tego, o czym będę chciał mówić w tym podcaście. Opowiem o neuroplastyczności, czyli zdolności mózgu do tworzenia nowych połączeń między neuronami. Dzięki temu coś, co jest dla nas trudne, staje się z czasem odruchowe i łatwe.

Jak sprawić, aby trudne zadania, czy czynności stałe się łatwe? Jak wymazać złe nawyki, traumy, czy negatywne myśli? O tym dowiesz się z tego odcinka.
Jak pokazują badania, na każdym etapie naszego życia możemy zmienić własny mózg. Nasz umysł odpowiedzialny jest m.in za emocje, uczucia i myśli, które prowadzą do działań. Zmieniając mózg możesz zatem zmienić swoje życie. Ten odcinek, to wstęp do tego, o czym będę chciał mówić w tym podcaście. Opowiem o neuroplastyczności, czyli zdolności mózgu do tworzenia nowych połączeń między neuronami. Dzięki temu coś, co jest dla nas trudne, staje się z czasem odruchowe i łatwe. Jak sprawić, aby trudne zadania, czy czynności stałe się łatwe? Jak wymazać złe nawyki, traumy, czy negatywne myśli? O tym dowiesz się z tego odcinka. read more read less

3 years ago #mózg, #neurobiologia, #neuroplastyczność, #neuroplastyka, #promentalnie, #psychologia, #rozwój, #umysł