00:00
13:58
Czasy covidu są prawdziwym testem przywództwa. Wielu managerów nigdy do tej pory nie stało przed takimi wyzwaniami jak w tej chwili. Oczywiście każdy z nas był i jest świadomy potrzeby zmian w biznesie, ale jak do tej pory miały one po pierwsze głównie charakter ewolucyjny (a nie rewolucyjny), a po drugie często miały źródło wewnętrzne (a nie zewnętrzne tak jak zderzenie z pandemią coronawirusa, na którą nikt z nas nie był gotowy).

Pogląd Charlsa Darwina, który powiedział, że przetrwa nie najsilniejszy ani najbardziej inteligentny gatunek, lecz ten, który potrafi się najlepiej dostosować do zmian, jest doskonałym odzwierciedleniem obecnej sytuacji liderów i managerów.

W dzisiejszym odcinku podcastu ARTUR RABA chciałbym poruszyć temat, który już od kilku miesięcy spędza sen z oczu wszystkim liderom i managerom i poszukać odpowiedzi na pytanie:
Jak zarządzać?
Jakie podejście w dzisiejszych czasach sprawdza się najlepiej?
Co takiego robią dzisiaj liderzy, którzy szybko zaadaptowali się do nowej rzeczywistości?
Czasy covidu są prawdziwym testem przywództwa. Wielu managerów nigdy do tej pory nie stało przed takimi wyzwaniami jak w tej chwili. Oczywiście każdy z nas był i jest świadomy potrzeby zmian w biznesie, ale jak do tej pory miały one po pierwsze głównie charakter ewolucyjny (a nie rewolucyjny), a po drugie często miały źródło wewnętrzne (a nie zewnętrzne tak jak zderzenie z pandemią coronawirusa, na którą nikt z nas nie był gotowy). Pogląd Charlsa Darwina, który powiedział, że przetrwa nie najsilniejszy ani najbardziej inteligentny gatunek, lecz ten, który potrafi się najlepiej dostosować do zmian, jest doskonałym odzwierciedleniem obecnej sytuacji liderów i managerów. W dzisiejszym odcinku podcastu ARTUR RABA chciałbym poruszyć temat, który już od kilku miesięcy spędza sen z oczu wszystkim liderom i managerom i poszukać odpowiedzi na pytanie: Jak zarządzać? Jakie podejście w dzisiejszych czasach sprawdza się najlepiej? Co takiego robią dzisiaj liderzy, którzy szybko zaadaptowali się do nowej rzeczywistości? read more read less

3 years ago #biznes, #lider, #manager, #marketing, #przywództwo, #sprzedaż, #zarządzanie