00:00
24:47
Zaburzenia nastroju towarzyszą nierozłącznie człowiekowi od zarania dziejów. Przyjemności i sukcesy wprowadzają nas w dobry nastrój, wydarzenia przykre i straty wywołują smutek, lęk i rozpacz. Naukowcy od dawna zastanawiają się, co się w nas dzieje.

Jak zachować się, gdy ktoś z bliskiej nam młodzieży zaczyna chorować na depresję? Co mówić, a czego nie mówić? Jak pandemia wpłynęła na ich dobrostan psychiczny i edukację? W końcu jak przyszłość wyobraża sobie pokolenie Z?

Katarzyna Głuch-Juszkiewicz zaprasza na rozmowę z red. Justyną Suchecką, która od lat zajmuje się edukacją i wyzwaniami, przed którymi stają młodzi dorośli.

Zaburzenia nastroju towarzyszą nierozłącznie człowiekowi od zarania dziejów. Przyjemności i sukcesy wprowadzają nas w dobry nastrój, wydarzenia przykre i straty wywołują smutek, lęk i rozpacz. Naukowcy od dawna zastanawiają się, co się w nas dzieje. Jak zachować się, gdy ktoś z bliskiej nam młodzieży zaczyna chorować na depresję? Co mówić, a czego nie mówić? Jak pandemia wpłynęła na ich dobrostan psychiczny i edukację? W końcu jak przyszłość wyobraża sobie pokolenie Z? Katarzyna Głuch-Juszkiewicz zaprasza na rozmowę z red. Justyną Suchecką, która od lat zajmuje się edukacją i wyzwaniami, przed którymi stają młodzi dorośli. read more read less

6 months ago #depresja, #edukacja, #młodzież, #nauka, #psychologia