00:00
52:11
Moim dzisiejszym gościem jest kobieta niesamowita .
Poznajcie Patrycję Bereznowską - najbardziej utytułowaną Polkę w biegach długodystansowych. Mistrzyni Świata i rekordzistka świata w biegach 24- i 48-godzinnych, pełna pasji do biegania, a jednocześnie niesamowicie skromna osoba.
Jaki jest sekret jej niesamowitej wytrzymałości i wytrwałości w spełnianiu marzeń?
Tego dowiesz się z dzisiejszej rozmowy! Zapraszam do słuchania! :)
W odcinku Od jazdy konnej do rekordu świata w biegach ultra, z Patrycją Bereznowską rozmawiamy o tym:
● jak zaczęła się jej przygoda z bieganiem;
● czy długie dystanse faktycznie biega się głową;
● jakie ma strategie na przetrwanie na długich dystansach;
● skąd czerpie wiedzę na temat treningów i odżywiania;
● co motywuje ją do kolejnych startów;
● który z biegów ultra uważa za najtrudniejszy;
● jak przygotowywała się do Badwater Marathon;
● jakie jest jej następne biegowe marzenie.

Jestem pod ogromnym wrażeniem rozmowy z Patrycją.
Po jej zakończeniu miałam ochotę od razu wrzucić na siebie biegowe ciuchy i ruszyć w trasę! Wiem, że teraz, w trakcie dowolnego kryzysu biegowego, przypomnienie sobie tej rozmowy pomoże mi odzyskać utraconą energię.

Subskrybuj kanał, aby nie przegapić żadnego odcinka. Jeśli masz pytania lub sugestie, a może znasz osoby, które są napędzane marzeniami to skontaktuj się ze mną np. poprzez:
Facebook https://www.facebook.com/jborucka
Fanpage https://www.facebook.com/Napędzani-Marzeniami-113276576721986
LinkedIn https://pl.linkedin.com/in/jborucka
Moim dzisiejszym gościem jest kobieta niesamowita . Poznajcie Patrycję Bereznowską - najbardziej utytułowaną Polkę w biegach długodystansowych. Mistrzyni Świata i rekordzistka świata w biegach 24- i 48-godzinnych, pełna pasji do biegania, a jednocześnie niesamowicie skromna osoba. Jaki jest sekret jej niesamowitej wytrzymałości i wytrwałości w spełnianiu marzeń? Tego dowiesz się z dzisiejszej rozmowy! Zapraszam do słuchania! :) W odcinku Od jazdy konnej do rekordu świata w biegach ultra, z Patrycją Bereznowską rozmawiamy o tym: ● jak zaczęła się jej przygoda z bieganiem; ● czy długie dystanse faktycznie biega się głową; ● jakie ma strategie na przetrwanie na długich dystansach; ● skąd czerpie wiedzę na temat treningów i odżywiania; ● co motywuje ją do kolejnych startów; ● który z biegów ultra uważa za najtrudniejszy; ● jak przygotowywała się do Badwater Marathon; ● jakie jest jej następne biegowe marzenie. Jestem pod ogromnym wrażeniem rozmowy z Patrycją. Po jej zakończeniu miałam ochotę od razu wrzucić na siebie biegowe ciuchy i ruszyć w trasę! Wiem, że teraz, w trakcie dowolnego kryzysu biegowego, przypomnienie sobie tej rozmowy pomoże mi odzyskać utraconą energię. Subskrybuj kanał, aby nie przegapić żadnego odcinka. Jeśli masz pytania lub sugestie, a może znasz osoby, które są napędzane marzeniami to skontaktuj się ze mną np. poprzez: Facebook https://www.facebook.com/jborucka Fanpage https://www.facebook.com/Napędzani-Marzeniami-113276576721986 LinkedIn https://pl.linkedin.com/in/jborucka read more read less

3 years ago #bieganie, #podcast, #podcasting, #polskiepodcasty, #ultramaraton