00:00
35:29
W zasadzie trudno znaleźć uzasadnienie dla drżenia serca i tremy, z którą się mierzę, ponieważ nie mogłabym wybrać lepszego gościa do pierwszego odcinka podcastu, co przyznacie mi wysłuchawszy tej inspirującej rozmowy. Marzena Mielecka w niezwykle lotny sposób dzieli się swoimi arcyciekawymi przemyśleniami na temat przywództwa, zauważając m.in. „/…/ Wystarczy, że mam świetny zespół i rozwijam ten zespół, żeby był jeszcze lepszy. Wychodzę z takiego założenia, że jestem tak mocna jak najsłabszy członek mojego zespołu”.

Zapraszam na rozmowę o przywództwie skoncentrowanym na człowieku (human-centric leadership). Wspólnie z Marzeną Mielecką, HR Director w Banku Pekao S.A., poruszymy następujące wątki:
- omówimy model przywództwa skoncentrowanego na człowieku,
- scharakteryzujemy lidera nowej ery,
- wsłuchamy się w głos pracownika,
- porozmawiamy o budowaniu przynależności w organizacji,
- omówimy wyzwania stojące przed liderami w najbliższym czasie.
W zasadzie trudno znaleźć uzasadnienie dla drżenia serca i tremy, z którą się mierzę, ponieważ nie mogłabym wybrać lepszego gościa do pierwszego odcinka podcastu, co przyznacie mi wysłuchawszy tej inspirującej rozmowy. Marzena Mielecka w niezwykle lotny sposób dzieli się swoimi arcyciekawymi przemyśleniami na temat przywództwa, zauważając m.in. „/…/ Wystarczy, że mam świetny zespół i rozwijam ten zespół, żeby był jeszcze lepszy. Wychodzę z takiego założenia, że jestem tak mocna jak najsłabszy członek mojego zespołu”. Zapraszam na rozmowę o przywództwie skoncentrowanym na człowieku (human-centric leadership). Wspólnie z Marzeną Mielecką, HR Director w Banku Pekao S.A., poruszymy następujące wątki: - omówimy model przywództwa skoncentrowanego na człowieku, - scharakteryzujemy lidera nowej ery, - wsłuchamy się w głos pracownika, - porozmawiamy o budowaniu przynależności w organizacji, - omówimy wyzwania stojące przed liderami w najbliższym czasie. read more read less

2 years ago #belonging, #humancentricleadership, #leadership, #przynależność, #przywództwo, #skrzydlatyhr