00:00
39:17
Podróż na Maltę TYLKO ze sobą. Po raz pierwszy w moim życiu takie wydarzenie! ODWAGA wysunęła się na plan pierwszy i zepchnęła ze sceny lęk, bariery i ograniczenia. Byłam tam sama, tylko ze sobą, ale to nie była podróż samotna. To była MOJA podróż.

Znów WSZECHŚWIAT stworzył mi wspaniałą możliwość, aby poznać siebie w nowych okolicznościach. Dał mi przestrzeń do tego, abym mogła uwierzyć, ale tak na serio, że MOGĘ jeśli tylko chcę. Pokazał mi z piękną lekkością, że przeszkody są tylko w mojej głowie.

Dałam szansę okazji, marzeniom, swoim DECYZJOM i temu, co niewiadome. Z zaufaniem, bo przecież prowadzi mnie najmądrzejsza ENERGIA Wszechświata. Nie myliłam się. Było warto!

Ty też odważnie DAJ szansę swoim decyzjom. Doprowadzą Cię tam, gdzie jeszcze Cię nie było.

Cieszę się, że JESTEŚ!

Moja radość mówienia :-)
Twoja radość słuchania :-)

Śmiało, napisz do mnie: jakobietamojeprostezycie@gmail.com

Muzyka: bank muzyki Front Music
Podróż na Maltę TYLKO ze sobą. Po raz pierwszy w moim życiu takie wydarzenie! ODWAGA wysunęła się na plan pierwszy i zepchnęła ze sceny lęk, bariery i ograniczenia. Byłam tam sama, tylko ze sobą, ale to nie była podróż samotna. To była MOJA podróż. Znów WSZECHŚWIAT stworzył mi wspaniałą możliwość, aby poznać siebie w nowych okolicznościach. Dał mi przestrzeń do tego, abym mogła uwierzyć, ale tak na serio, że MOGĘ jeśli tylko chcę. Pokazał mi z piękną lekkością, że przeszkody są tylko w mojej głowie. Dałam szansę okazji, marzeniom, swoim DECYZJOM i temu, co niewiadome. Z zaufaniem, bo przecież prowadzi mnie najmądrzejsza ENERGIA Wszechświata. Nie myliłam się. Było warto! Ty też odważnie DAJ szansę swoim decyzjom. Doprowadzą Cię tam, gdzie jeszcze Cię nie było. Cieszę się, że JESTEŚ! Moja radość mówienia :-) Twoja radość słuchania :-) Śmiało, napisz do mnie: jakobietamojeprostezycie@gmail.com Muzyka: bank muzyki Front Music read more read less

about 1 year ago #bariery, #decyzja, #energia, #kobieta, #lęk, #malta, #marzenie, #nowe, #odwaga, #podróż, #proste, #przestrzeń, #sama, #stolica, #szansa, #wszechświat, #wydarzenie, #wyzwanie, #zaufanie, #życie