00:00
29:20
Kolejne, cudowne narzędzie metody Radykalnego Wybaczania. Metoda 4 kroków Radykalnego Wybaczania to najszybsze i najprostsze narzędzie, które nie pozwala nam zbyt długo pozostać w „krainie ofiar”. Kiedy dzieje się coś złego, stosujemy tę metodę, żeby nie dać się wciągnąć w dramatyzm zdarzeń i zapomnieć o prawdzie.
Polecamy mieć 4 kroki zawsze ze sobą i stosować w ciągu dnia gdy jakaś dramatyczna sytuacja sprawi, że zostaniesz wytrącony z równowagi.
Z tego odcinka dowiesz się między innymi:
dlaczego nazywamy to “plasterkiem”
w jakich sytuacjach go używać
z czego składają się 4 kroki
na co szczególnie zwrócić uwagę
Mamy dla ciebie prezent. Poniżej znajdziesz link do bezpłatnego e-booka, w którym szczegółowo opisana jest ta metoda. Bierz i stosuj w swoim życiu.
link: https://tiny.pl/7flzg

Instytut Metody Tippinga w Polsce, jedyny, licencjonowany ośrodek Radykalnego Wybaczania w Polsce zaprasza do wysłuchania kolejnego odcinka.

Prowadzące to:
Magdalena Czaja, Dyrektor Instytutu Metody Tippinga w Polsce, coach, autorka metody Lovefiting®
Ewa Turek, trener komunikacji, mówca, coach. Współpracownik Instytutu.

Przydatne linki:
Strona Instytutu: https://metoda-tippinga.pl/web/
Strona Magdaleny Czaja: https://magdalenaczaja.com/
Strona Ewy Turek: http://ewaturek.com/
Kolejne, cudowne narzędzie metody Radykalnego Wybaczania. Metoda 4 kroków Radykalnego Wybaczania to najszybsze i najprostsze narzędzie, które nie pozwala nam zbyt długo pozostać w „krainie ofiar”. Kiedy dzieje się coś złego, stosujemy tę metodę, żeby nie dać się wciągnąć w dramatyzm zdarzeń i zapomnieć o prawdzie. Polecamy mieć 4 kroki zawsze ze sobą i stosować w ciągu dnia gdy jakaś dramatyczna sytuacja sprawi, że zostaniesz wytrącony z równowagi. Z tego odcinka dowiesz się między innymi: dlaczego nazywamy to “plasterkiem” w jakich sytuacjach go używać z czego składają się 4 kroki na co szczególnie zwrócić uwagę Mamy dla ciebie prezent. Poniżej znajdziesz link do bezpłatnego e-booka, w którym szczegółowo opisana jest ta metoda. Bierz i stosuj w swoim życiu. link: https://tiny.pl/7flzg Instytut Metody Tippinga w Polsce, jedyny, licencjonowany ośrodek Radykalnego Wybaczania w Polsce zaprasza do wysłuchania kolejnego odcinka. Prowadzące to: Magdalena Czaja, Dyrektor Instytutu Metody Tippinga w Polsce, coach, autorka metody Lovefiting® Ewa Turek, trener komunikacji, mówca, coach. Współpracownik Instytutu. Przydatne linki: Strona Instytutu: https://metoda-tippinga.pl/web/ Strona Magdaleny Czaja: https://magdalenaczaja.com/ Strona Ewy Turek: http://ewaturek.com/ read more read less

3 years ago #colin, #colintipping, #emocje, #ewaturek, #instytut, #magdalenaczaja, #metoda, #metodatippinga, #miłość, #osobisty, #radykalne, #radykalnewybaczanie, #relacje, #rozwój, #samowybaczanie, #satori, #tippinga, #uzdrawiania, #wybaczanie