00:00
33:50
„Uzasadniona duma idzie w parze z głęboką pokorą“ — Nicolás Gómez Dávila

Duma w potocznym rozumieniu, jest często określana jako coś „dobrego”. Jednak jeśli przyjrzymy się jej dokładnie, zobaczymy, że posiada też tę ciemną stronę, która może zawładnąć człowiekiem i zniszczyć.
Porzekadło mówi, aby być bardzo ostrożnym w przypadku ludzi przepełnionych dumą. Dlaczego? Jest też jasna strona dumy i o tym też wspominamy.

O tym usłyszysz w tym odcinku:
- kiedy duma to trudna emocja
- jak kieruje życiem osoby przepełnionej dumą
- koszty ponoszone przez jednostki i narody
- jasna strona mocy tej emocji
- które narzędzia Radykalnego Wybaczania mogą pomóc w przepracowaniu tej emocji

Po wysłuchaniu tego odcinka możesz:
- umówić się na sesję z Trenerem Radykalnego Wybaczania (bazę znajdziecie na stronie Instytutu www.metodatippinga.pl)
- umówić się na sesję z Magdaleną lub Ewą (info@metoda-tippinga.pl)
- przeczytać książkę Colina Tippinga “Radykalne Wybaczanie”
- wypełnić arkusz RW
- podzielić się tym odcinkiem z minimum jedną osobą, której to może pomóc
- zasubskrybować nasze filmy na kanale YT https://tiny.pl/7g9gm

Radykalne Wybaczanie to metoda, której autorem jest Colin Tipping. To potężne i skuteczne narzędzie pracy nad sobą, które przynosi ulgę, spokój i poczucie lekkości życia. Od 20 lat działa na całym świecie z korzyścią dla tysięcy ludzi.
Instytut Metody Tippinga w Polsce to jedyny, licencjonowany ośrodek Radykalnego Wybaczania w Polsce.

Prowadzące to:
Magdalena Czaja, Dyrektor Instytutu Metody Tippinga w Polsce, przedsiębiorczyni, autorka metody Lovefiting®
Ewa Turek, trener komunikacji, mówca, coach, współpracownik Instytutu.

Przydatne linki:
Strona Instytutu: https://metoda-tippinga.pl/web/
Strona Magdaleny Czaja: https://magdalenaczaja.com/
Strona Ewy Turek: http://ewaturek.com/
„Uzasadniona duma idzie w parze z głęboką pokorą“ — Nicolás Gómez Dávila Duma w potocznym rozumieniu, jest często określana jako coś „dobrego”. Jednak jeśli przyjrzymy się jej dokładnie, zobaczymy, że posiada też tę ciemną stronę, która może zawładnąć człowiekiem i zniszczyć. Porzekadło mówi, aby być bardzo ostrożnym w przypadku ludzi przepełnionych dumą. Dlaczego? Jest też jasna strona dumy i o tym też wspominamy. O tym usłyszysz w tym odcinku: - kiedy duma to trudna emocja - jak kieruje życiem osoby przepełnionej dumą - koszty ponoszone przez jednostki i narody - jasna strona mocy tej emocji - które narzędzia Radykalnego Wybaczania mogą pomóc w przepracowaniu tej emocji Po wysłuchaniu tego odcinka możesz: - umówić się na sesję z Trenerem Radykalnego Wybaczania (bazę znajdziecie na stronie Instytutu www.metodatippinga.pl) - umówić się na sesję z Magdaleną lub Ewą (info@metoda-tippinga.pl) - przeczytać książkę Colina Tippinga “Radykalne Wybaczanie” - wypełnić arkusz RW - podzielić się tym odcinkiem z minimum jedną osobą, której to może pomóc - zasubskrybować nasze filmy na kanale YT https://tiny.pl/7g9gm Radykalne Wybaczanie to metoda, której autorem jest Colin Tipping. To potężne i skuteczne narzędzie pracy nad sobą, które przynosi ulgę, spokój i poczucie lekkości życia. Od 20 lat działa na całym świecie z korzyścią dla tysięcy ludzi. Instytut Metody Tippinga w Polsce to jedyny, licencjonowany ośrodek Radykalnego Wybaczania w Polsce. Prowadzące to: Magdalena Czaja, Dyrektor Instytutu Metody Tippinga w Polsce, przedsiębiorczyni, autorka metody Lovefiting® Ewa Turek, trener komunikacji, mówca, coach, współpracownik Instytutu. Przydatne linki: Strona Instytutu: https://metoda-tippinga.pl/web/ Strona Magdaleny Czaja: https://magdalenaczaja.com/ Strona Ewy Turek: http://ewaturek.com/ read more read less

about 1 year ago #colintipping, #duma, #emocje, #ewaturek, #instytut, #magdalenaczaja, #metoda, #metodatippinga, #osobisty, #pokora, #radykalnewybaczanie, #relacje, #rozwój, #tippinga