"FOTOmarzenia się nie spełniają, FOTOmarzenia się spełnia", wierzę w to całą sobą i wspieram w tym inne kobiety.


Fotografia kiedyś była dla mnie tylko cichym marzeniem, a teraz jest najcudowniejszym zawodem, który wykonuję z ogromną pasją. Wspieram rodziny w zapisywaniu ich wspomnień i mówię o tym jakie to ważne.

Fotografia to nie jest sztuka patrzenia, ale WIDZENIA I CZUCIA, to coś więcej niż tylko zdjęcia, fotografia przenosi nas w magiczną kranie. O takiej fotografii marzyłam i taką fotografią zajmuję się od 6 lat, a teraz chcę nauczyć takiej fotografii Ciebie.


Jeżeli dla Ciebie, tak samo, jak dla mnie, fotografia jest czymś wyjątkowym, sposobem patrzenia na świat i zatrzymywaniem na zawsze pięknych chwil, zapraszam Cię do mojego podcastu!

Znajdziesz tutaj masę dobrej energii, która uczyni Twój dzień lepszym, wyjaśnię Ci w prosty sposób trudne zagadnienia fotograficzne, podpowiem jak, możesz ruszyć po swoje marzenia i zmotywuję do działania, a to wszystko przy filiżance ulubionej herbaty.

Wiem jak ciężko jest na początku drogi , wiem byłam tam , więc jestem po to, aby Cię wspierać.


🚩 DLA KOGO JEST TEN PODCAST ?
🔸 dla osób na początku swojej drogi fotograficznej
🔸 dla pasjonatów fotografii
🔸 dla osób, którym mój styl w fotografii jest bliski
🔸 dla osób szukających inspiracji, konkretnych wskazówek , motywacji i wiedzy przekazanej w prosty sposób
🔸 dla początkujących fotografów, którzy stanęli w pewnym momencie w martwym punkcie i nie wiedzą co dalej
🔸 dla każdego kto, lubi słuchać podcastów, bo fotografia dotyczy każdego z nas w mniejszym bądź większym stopniu

Ściskam i zapraszam do słuchania Basiolandia 🧡
"FOTOmarzenia się nie spełniają, FOTOmarzenia się spełnia", wierzę w to całą sobą i wspieram w tym inne kobiety. Fotografia kiedyś była dla mnie tylko cichym marzeniem, a teraz jest najcudowniejszym zawodem, który wykonuję z ogromną pasją. Wspieram rodziny w zapisywaniu ich wspomnień i mówię o tym jakie to ważne. Fotografia to nie jest sztuka patrzenia, ale WIDZENIA I CZUCIA, to coś więcej niż tylko zdjęcia, fotografia przenosi nas w magiczną kranie. O takiej fotografii marzyłam i taką fotografią zajmuję się od 6 lat, a teraz chcę nauczyć takiej fotografii Ciebie. Jeżeli dla Ciebie, tak samo, jak dla mnie, fotografia jest czymś wyjątkowym, sposobem patrzenia na świat i zatrzymywaniem na zawsze pięknych chwil, zapraszam Cię do mojego podcastu! Znajdziesz tutaj masę dobrej energii, która uczyni Twój dzień lepszym, wyjaśnię Ci w prosty sposób trudne zagadnienia fotograficzne, podpowiem jak, możesz ruszyć po swoje marzenia i zmotywuję do działania, a to wszystko przy filiżance ulubionej herbaty. Wiem jak ciężko jest na początku drogi , wiem byłam tam , więc jestem po to, aby Cię wspierać. 🚩 DLA KOGO JEST TEN PODCAST ? 🔸 dla osób na początku swojej drogi fotograficznej 🔸 dla pasjonatów fotografii 🔸 dla osób, którym mój styl w fotografii jest bliski 🔸 dla osób szukających inspiracji, konkretnych wskazówek , motywacji i wiedzy przekazanej w prosty sposób 🔸 dla początkujących fotografów, którzy stanęli w pewnym momencie w martwym punkcie i nie wiedzą co dalej 🔸 dla każdego kto, lubi słuchać podcastów, bo fotografia dotyczy każdego z nas w mniejszym bądź większym stopniu Ściskam i zapraszam do słuchania Basiolandia 🧡 read more read less
 • Odcinek 134. 50 POMYSŁÓW NA PREZENTY DLA FOTOGRAFKI I FOTOGRAFA.
  4 Dec, 2023 - 45:33
 • 133. 5 sposobów na dotarcie do klientów na Instagramie.
  20 Nov, 2023 - 27:46
 • 132. Jak sie ubrać na zimową sesje zdjeciowa. Praktyczne rady dla fotografki.
  6 Nov, 2023 - 28:33
 • 131. JESIENNA SESJA ZDJĘCIOWA W SADZIE. Jak się do niej przygotować.
  2 Oct, 2023 - 26:53
 • 130. ZARABIAM NA FOTOGRAFII I JESTEM SZCZĘŚLIWA. Rozmowa z Absolwentką AMF Ewą Doniec
  25 Sep, 2023 - 100:59
 • 129. 3 powody, dlaczego warto nauczyć się robić dobra zdjęcia
  11 Sep, 2023 - 24:21
 • 128. TRUDNE wybory w drodze po FOTOMARZENIA. Rozmowa z Absolwentką AMF Martą Mikołajczak- Wrona.
  4 Sep, 2023 - 77:15
 • 127. Premiera magicznej bajki. CO TO JEST SESJA ZDJĘCIOWA.
  28 Aug, 2023 - 43:21
 • 126. FOTOGRAFICZNA METAMORFOZA. Droga Sylwii w AMF do odwagi i spełniania marzeń. Rozmowa z Absolwentką AMF Sylwią Reszczyńską.
  7 Aug, 2023 - 97:28
 • 125. Nie odkładaj siebie na później...
  17 Jul, 2023 - 39:31
 • There are no episodes.
Loading