00:00
51:59
Jak se proměnila práce zahraničního reportéra v posledních třiceti letech? Je s rozvojem nových technologií snadnější (nebo naopak těžší) podávat věrný obrázek o dění v konfliktních oblastech? Co se aktuálně děje například v Izraeli, Gaze, na Ukrajině? Jak se tam žije běžným lidem? Jak se proměňují rovnováhy ve světě a v Evropě? Je v současné době svět nejvíc rozkolísaný od konce studené války?

O tom se v Zátiší na Radiu 1 budeme bavit s Martinem Novákem, novinářem, spisovatelem, reportérem zahraniční rubriky Aktuálně.cz.
Jak se proměnila práce zahraničního reportéra v posledních třiceti letech? Je s rozvojem nových technologií snadnější (nebo naopak těžší) podávat věrný obrázek o dění v konfliktních oblastech? Co se aktuálně děje například v Izraeli, Gaze, na Ukrajině? Jak se tam žije běžným lidem? Jak se proměňují rovnováhy ve světě a v Evropě? Je v současné době svět nejvíc rozkolísaný od konce studené války? O tom se v Zátiší na Radiu 1 budeme bavit s Martinem Novákem, novinářem, spisovatelem, reportérem zahraniční rubriky Aktuálně.cz. read more read less

about 1 month ago