00:00
40:51
“Możemy narzekać, że róże mają kolce albo cieszyć się, że kolce mają róże”. Alphonse Karr

W tym odcinku poruszamy temat wdzięczności, bo z całą pewnością pomaga ona wyjść nawet z najtrudniejszych kryzysów i (podobnie jak radykalne wybaczanie), wspiera w przejściu ze świata ofiar do świata mocy.

Czego dowiesz się z tego odcinka:
 • mity na temat wdzięczności
 • co wynika z badań naukowych
 • sposoby praktykowania wdzięczności
 • dlaczego opłaca się być wdzięcznym
W rozmowie wspominamy i zapraszamy do innych naszych odcinków:
RW 30. Czym jest duchowy bypass? I jak wpływa na twoje życie?

Po wysłuchaniu tego odcinka możesz:
 • umówić się na sesję z Magdaleną lub Ewą (info@metoda-tippinga.pl)
 • przeczytać książkę Colina Tippinga “Radykalne Wybaczanie”
 • sprawdzić nasze warsztaty na: www.metodatippinga.pl/web/sklep
 • zasubskrybować nasze filmy na kanale YT https://tiny.pl/7g9gm
 • podzielić się tym odcinkiem z minimum jedną osobą, której to może pomóc
A także:
 • ocenić nasz podcast gwiazdkami, jeśli uważasz, że jest wartościowy :-)
A jeśli jesteś z Londynu lub mieszkasz niedaleko i chcesz przejść proces wybaczania prowadzony przez Magdalenę, to zapraszamy Cię 24 lutego 2024 roku na wyjątkową konferencję “Wreszcie ja!”.
Tu znajdziesz link do wydarzenia: https://tiny.pl/cbdqq


Radykalne Wybaczanie autorstwa Colina Tippinga to potężne i skuteczne narzędzia do pracy nad sobą, które od 20 lat przynoszą ulgę, spokój i poczucie lekkości życia milionom ludzi na świecie. Instytut Metody Tippinga to jedyny, licencjonowany ośrodek Radykalnego Wybaczania w Polsce.

Prowadzące to:
 • Magdalena Czaja, Dyrektor Instytutu Metody Tippinga w Polsce, terapeutka, przedsiębiorczyni,
 • Ewa Turek, trener komunikacji, mówca, coach, współpracownik Instytutu.
Przydatne linki:
Strona Instytutu: https://metoda-tippinga.pl/web/
Strona Magdaleny Czaja: https://magdalenaczaja.com/
Strona Ewy Turek: http://ewaturek.com/
“Możemy narzekać, że róże mają kolce albo cieszyć się, że kolce mają róże”. Alphonse Karr W tym odcinku poruszamy temat wdzięczności, bo z całą pewnością pomaga ona wyjść nawet z najtrudniejszych kryzysów i (podobnie jak radykalne wybaczanie), wspiera w przejściu ze świata ofiar do świata mocy. Czego dowiesz się z tego odcinka: mity na temat wdzięczności co wynika z badań naukowych sposoby praktykowania wdzięczności dlaczego opłaca się być wdzięcznym W rozmowie wspominamy i zapraszamy do innych naszych odcinków: RW 30. Czym jest duchowy bypass? I jak wpływa na twoje życie? Po wysłuchaniu tego odcinka możesz: umówić się na sesję z Magdaleną lub Ewą (info@metoda-tippinga.pl) przeczytać książkę Colina Tippinga “Radykalne Wybaczanie” sprawdzić nasze warsztaty na: www.metodatippinga.pl/web/sklep zasubskrybować nasze filmy na kanale YT https://tiny.pl/7g9gm podzielić się tym odcinkiem z minimum jedną osobą, której to może pomóc A także: ocenić nasz podcast gwiazdkami, jeśli uważasz, że jest wartościowy :-) A jeśli jesteś z Londynu lub mieszkasz niedaleko i chcesz przejść proces wybaczania prowadzony przez Magdalenę, to zapraszamy Cię 24 lutego 2024 roku na wyjątkową konferencję “Wreszcie ja!”. Tu znajdziesz link do wydarzenia: https://tiny.pl/cbdqq Radykalne Wybaczanie autorstwa Colina Tippinga to potężne i skuteczne narzędzia do pracy nad sobą, które od 20 lat przynoszą ulgę, spokój i poczucie lekkości życia milionom ludzi na świecie. Instytut Metody Tippinga to jedyny, licencjonowany ośrodek Radykalnego Wybaczania w Polsce. Prowadzące to: Magdalena Czaja, Dyrektor Instytutu Metody Tippinga w Polsce, terapeutka, przedsiębiorczyni, Ewa Turek, trener komunikacji, mówca, coach, współpracownik Instytutu. Przydatne linki: Strona Instytutu: https://metoda-tippinga.pl/web/ Strona Magdaleny Czaja: https://magdalenaczaja.com/ Strona Ewy Turek: http://ewaturek.com/ read more read less

2 months ago #colintipping, #duchowość, #dusza, #emocje, #ewaturek, #instytutmetodytippinga, #konferencjawreszcieja, #magdalenaczaja, #metodatippinga, #osobisty, #radykalnewybaczanie, #relacje, #rozwój, #sesjaradykalnegowybaczania, #terapia, #trener, #wdzięczność, #wybaczanie