00:00
25:36
Cień - to psychologiczna nazwa na nasze wyparte, niewidoczne dla nas części nas.
To jest nasza CIEMNA STRONA – gdyż zawiera nasz najbardziej prymitywne, negatywne, nieładne, ludzkie emocje i impulsy jak: wściekłość, zazdrość, skąpstwo, egoizm i żądza władzy.
W tym odcinku rozmawiamy jak rozpoznać swój cień, jak można z niego czerpań moc. Na koniec znajdziecie mini ćwiczenie do samodzielnego wykonania.

Poruszamy między innymi te zagadnienia:
- jak kreuje się cień
- czego uczy nas cień
- dlaczego to nasza super moc
- po co jest nam projekcja
- z kim rezonujesz
- przeniesienia
- zakopane skarby

Po wysłuchaniu tego odcinka możesz:
- przeczytać książkę Colina Tippinga “Radykalna Wybaczanie”
- umówić się na sesję z Trenerem Radykalnego Wybaczania (bazę znajdziecie na stronie Instytutu www.metodatippinga.pl)
- wypełnić arkusz RW
- podzielić się tym odcinkiem z minimum jedną osobą, której to może pomóc
- obejrzeć nasze filmy na YT

Radykalne Wybaczanie to metoda, której autorem jest Colin Tipping. To potężne i skuteczne narzędzie pracy nad sobą, które przynosi ulgę, spokój i poczucie lekkości życia. Od 20 lat działa na całym świecie z korzyścią dla tysięcy ludzi.
Instytut Metody Tippinga w Polsce, jedyny, licencjonowany ośrodek Radykalnego Wybaczania w Polsce.

Prowadzące to:
Magdalena Czaja, Dyrektor Instytutu Metody Tippinga w Polsce, coach, autorka metody Lovefiting®
Ewa Turek, trener komunikacji, mówca, coach. Współpracownik Instytutu.

Przydatne linki:
Strona Instytutu: https://metoda-tippinga.pl/web/
Strona Magdaleny Czaja: https://magdalenaczaja.com/
Strona Ewy Turek: http://ewaturek.com/
Cień - to psychologiczna nazwa na nasze wyparte, niewidoczne dla nas części nas. To jest nasza CIEMNA STRONA – gdyż zawiera nasz najbardziej prymitywne, negatywne, nieładne, ludzkie emocje i impulsy jak: wściekłość, zazdrość, skąpstwo, egoizm i żądza władzy. W tym odcinku rozmawiamy jak rozpoznać swój cień, jak można z niego czerpań moc. Na koniec znajdziecie mini ćwiczenie do samodzielnego wykonania. Poruszamy między innymi te zagadnienia: - jak kreuje się cień - czego uczy nas cień - dlaczego to nasza super moc - po co jest nam projekcja - z kim rezonujesz - przeniesienia - zakopane skarby Po wysłuchaniu tego odcinka możesz: - przeczytać książkę Colina Tippinga “Radykalna Wybaczanie” - umówić się na sesję z Trenerem Radykalnego Wybaczania (bazę znajdziecie na stronie Instytutu www.metodatippinga.pl) - wypełnić arkusz RW - podzielić się tym odcinkiem z minimum jedną osobą, której to może pomóc - obejrzeć nasze filmy na YT Radykalne Wybaczanie to metoda, której autorem jest Colin Tipping. To potężne i skuteczne narzędzie pracy nad sobą, które przynosi ulgę, spokój i poczucie lekkości życia. Od 20 lat działa na całym świecie z korzyścią dla tysięcy ludzi. Instytut Metody Tippinga w Polsce, jedyny, licencjonowany ośrodek Radykalnego Wybaczania w Polsce. Prowadzące to: Magdalena Czaja, Dyrektor Instytutu Metody Tippinga w Polsce, coach, autorka metody Lovefiting® Ewa Turek, trener komunikacji, mówca, coach. Współpracownik Instytutu. Przydatne linki: Strona Instytutu: https://metoda-tippinga.pl/web/ Strona Magdaleny Czaja: https://magdalenaczaja.com/ Strona Ewy Turek: http://ewaturek.com/ read more read less

2 years ago #colin, #colintipping, #emocje, #ewaturek, #instytut, #magdalenaczaja, #metoda, #metodatippinga, #miłość, #osobisty, #pomoc, #radykalne, #radykalnewybaczanie, #relacje, #rozwój, #samowybaczanie, #satori, #tippinga, #uzdrawiania, #wybaczanie