Settings
Light Theme
Dark Theme

Odcinek 7: Jaki wpływ na przebieg inwestycji przemysłowej ma etap koncepcji?

Odcinek 7: Jaki wpływ na przebieg inwestycji przemysłowej ma etap koncepcji?
Jun 22, 2021 · 19m 59s

Współpraca biura projektowego z klientem końcowym pod kątem opracowania koncepcji dla inwestycji, której zadaniem jest realizacja konkretnych potrzeb / celów swojego klienta niesie za sobą wiele korzyści. Jako producent zbiorników...

show more
Współpraca biura projektowego z klientem końcowym pod kątem opracowania koncepcji dla inwestycji, której zadaniem jest realizacja konkretnych potrzeb / celów swojego klienta niesie za sobą wiele korzyści. Jako producent zbiorników i dostawca rozwiązań dla przemysłu często bierzemy udział w takiej kooperacji i nasze doświadczenie pokazuje, że tak ważny etap jakim jest koncepcja inwestycji przemysłowej, jest często pomijany. Głównym powodem jest w większości przypadków poszukiwanie oszczędności, co może nieść za sobą poważne konsekwencje. Należy mieć jednak na uwadze, że te oszczędności są często pozorne, a Ty jako Inwestor dzięki współpracy z biurem projektowym już we wczesnej fazie projektu możesz więcej zyskać niż stracić.

W ramach siódmego odcinka podcastu „Zbiorniki pełne rozwiązań – sztuka projektowania i bezpiecznej eksploatacji” zaaranżowaliśmy spotkanie dwóch project managerów – Piotra Daszkowskiego z Amargo oraz Wojciecha Brewczaka reprezentującego zaprzyjaźnione biuro projektowe VTU Engineering Polska.

Rozmowa jest pokłosiem doświadczenia przy zrealizowanych dotąd projektach oraz obserwacji wynikających z codziennych rozmów z klientami czy odbytych wizji lokalnych. Piotr i Wojciech pokazują, jak ważny w inwestycjach przemysłowych jest etap koncepcji oraz jak powinna – modelowo – przebiegać współpraca z biurem projektowym już od momentu określenia potrzeb do realizacji.
show less
Information
Author Szczepan Gorbacz
Website -
Tags

Looks like you don't have any active episode

Browse Spreaker Catalogue to discover great new content

Current

Looks like you don't have any episodes in your queue

Browse Spreaker Catalogue to discover great new content

Next Up

Episode Cover Episode Cover

It's so quiet here...

Time to discover new episodes!

Discover
Your Library
Search