00:00
59:17
Dzisiejszym gościem jest Maria Bobela - freediverka. Marysia w ciągu trzech lat od pierwszego nurkowania na wstrzymanym oddechu zdobyła kilka rekordów Polski. Rozmawiamy o tym, jak to możliwe, żeby tak szybko osiągnąć poziom mistrzowski. Czy jest to wynikiem naturalnych predyspozycji, a może ciężkiej pracy na treningach? Mam nadzieję, że ta rozmowa zainteresuje tych z Was, którzy nurkują, oraz laików, którzy podobnie jak ja, nie mają dużego pojęcia o nurkowaniu i chcieliby dowiedzieć się więcej o tym, jak to możliwe, aby znaleźć się 86 metrów pod wodą tylko z powietrzem, które ma się w płucach i odczuwać spokój.

W odcinku „NM 94: Maria Bobela - freediving. Sposób na wewnętrzny spokój” usłyszycie o tym:
-Kiedy zaczęła nurkować;
-co to jest freediving;
-co daje jej nurkowanie;
-jak odnalazła wewnętrzny spokój;
-Co jest fundamentem freedivingu
 • treningi wodne czy oddechowe;
 • Jak ćwiczyć tolerancję dwutlenku węgla;
 • Jak trenować spokój;
 • co to jest freediving;
  co daje jej nurkowanie;
  jak odnalazła wewnętrzny spokój;
  Co jest fundamentem freedivingu
 • Jakie niebezpieczeństwo wiąże się z freedivingiem?
 • Kiedy zaczęła nurkować;  Wśród ogromnej różnorodności moich gości jest kilka cech, które łączy wielu z nich. Jedną z nich jest właśnie spokój. Według mnie spokój jest jednocześnie cechą charakteru, zachowaniem, oraz umiejętnością, nad którą sama staram się ciągle pracować. Czy włączę freediving do sposobów rozwijających tę cechę? Jeszcze nie wiem. A Ty, co myślisz? Co Tobie dała nasza rozmowa z Marysią? Jakie przemyślenia do Ciebie przyszły? Jestem ich bardzo ciekawa! Daj znać w komentarzu!
Dzisiejszym gościem jest Maria Bobela - freediverka. Marysia w ciągu trzech lat od pierwszego nurkowania na wstrzymanym oddechu zdobyła kilka rekordów Polski. Rozmawiamy o tym, jak to możliwe, żeby tak szybko osiągnąć poziom mistrzowski. Czy jest to wynikiem naturalnych predyspozycji, a może ciężkiej pracy na treningach? Mam nadzieję, że ta rozmowa zainteresuje tych z Was, którzy nurkują, oraz laików, którzy podobnie jak ja, nie mają dużego pojęcia o nurkowaniu i chcieliby dowiedzieć się więcej o tym, jak to możliwe, aby znaleźć się 86 metrów pod wodą tylko z powietrzem, które ma się w płucach i odczuwać spokój. W odcinku „NM 94: Maria Bobela - freediving. Sposób na wewnętrzny spokój” usłyszycie o tym: -Kiedy zaczęła nurkować; -co to jest freediving; -co daje jej nurkowanie; -jak odnalazła wewnętrzny spokój; -Co jest fundamentem freedivingu treningi wodne czy oddechowe; Jak ćwiczyć tolerancję dwutlenku węgla; Jak trenować spokój; co to jest freediving; co daje jej nurkowanie; jak odnalazła wewnętrzny spokój; Co jest fundamentem freedivingu Jakie niebezpieczeństwo wiąże się z freedivingiem? Kiedy zaczęła nurkować; Wśród ogromnej różnorodności moich gości jest kilka cech, które łączy wielu z nich. Jedną z nich jest właśnie spokój. Według mnie spokój jest jednocześnie cechą charakteru, zachowaniem, oraz umiejętnością, nad którą sama staram się ciągle pracować. Czy włączę freediving do sposobów rozwijających tę cechę? Jeszcze nie wiem. A Ty, co myślisz? Co Tobie dała nasza rozmowa z Marysią? Jakie przemyślenia do Ciebie przyszły? Jestem ich bardzo ciekawa! Daj znać w komentarzu! read more read less

5 months ago