00:00
63:01
"Cud sprawił, że mnie odratowali, tunelu nie widziałem, chociaż śmierć kliniczna była" - mówił Michał Figurski w Mellinie w Esce Rock. Dziennikarz muzyczny związany kiedyś z Eską Rock wspomina również te czasy, kiedy o jego odejściu było głośno:

"ja w ogóle nie żyję przeszłością. To zresztą w moim przypadku byłoby idiotyczne, bo hamulcowego bym sobie sam zakładał. Ja postanowiłem po udarze odciąć wszelkie balasty"

Figurski wykonał tytaniczną pracę, żeby wrócić do zdrowia a książka "Najsłodszy" bywa wręcz nazywana biblią cukrzyka. Figurski przyznaje, że lekceważył chorobę - dlaczego wypierał fakt, że jest cukrzykiem o tym w rozmowie z Marcinem Mellerem. Będzie też o pracy przy filmach dla dorosłych, rosyjskich korzeniach i stosunku do wojny na Ukrainie.
"Cud sprawił, że mnie odratowali, tunelu nie widziałem, chociaż śmierć kliniczna była" - mówił Michał Figurski w Mellinie w Esce Rock. Dziennikarz muzyczny związany kiedyś z Eską Rock wspomina również te czasy, kiedy o jego odejściu było głośno: "ja w ogóle nie żyję przeszłością. To zresztą w moim przypadku byłoby idiotyczne, bo hamulcowego bym sobie sam zakładał. Ja postanowiłem po udarze odciąć wszelkie balasty" Figurski wykonał tytaniczną pracę, żeby wrócić do zdrowia a książka "Najsłodszy" bywa wręcz nazywana biblią cukrzyka. Figurski przyznaje, że lekceważył chorobę - dlaczego wypierał fakt, że jest cukrzykiem o tym w rozmowie z Marcinem Mellerem. Będzie też o pracy przy filmach dla dorosłych, rosyjskich korzeniach i stosunku do wojny na Ukrainie. read more read less

2 months ago #antyradio, #eska rock, #figur, #karolina, #korwin piotrowska, #kraków, #książka, #marcin meller, #mellina, #mellina mellera, #michał figurski, #moskwa, #najsłodszy, #podcast, #pornosy, #rmf, #tłumacz, #udar mózgu, #wojewódzki, #wylew