00:00
22:08
Misja i Wartości firmowe definiują tożsamość każdej organizacji i odróżniają jedną firmę od drugiej. Określają one osobowość każdego przedsiębiorstwa. Każda firma, podobnie jak każdy z nas, ma swój „wewnętrzny system nerwowy”. Nawet jeśli czasami nie jest on wywieszony na głównej ścianie w siedzibie firmy, to każdy z pracowników wie, co w danej organizacji jest cenione a co nie.

W drugim odcinku podcastu ARTUR RABA poznasz 3 główne powody, które sprawiają, że Wartości firmowe jest czasami niezwykle ciężko wprowadzić w codzienne życie organizacji.
Misja i Wartości firmowe definiują tożsamość każdej organizacji i odróżniają jedną firmę od drugiej. Określają one osobowość każdego przedsiębiorstwa. Każda firma, podobnie jak każdy z nas, ma swój „wewnętrzny system nerwowy”. Nawet jeśli czasami nie jest on wywieszony na głównej ścianie w siedzibie firmy, to każdy z pracowników wie, co w danej organizacji jest cenione a co nie. W drugim odcinku podcastu ARTUR RABA poznasz 3 główne powody, które sprawiają, że Wartości firmowe jest czasami niezwykle ciężko wprowadzić w codzienne życie organizacji. read more read less

3 years ago #kierownik, #lider, #management, #manager, #marketing, #przywództwo, #sprzedaż