00:00
36:59
Inspiracją dla tego odcinka, było nasilenie zjawiska związanego z tzw. spamem sprzedażowym.
Zaprosiłam do rozmowy Agnieszkę Zawadkę CMO Livespace, która ma również szerokie spojrzenie na sprzedaż od innej strony niż ja. Spotkanie dwóch różnych światów poszerza horyzonty. Zapraszam do posłuchania najlepszych momentów ;)

Czego się dowiesz z tego odcinka:
1. Jakie są fundamenty sprzedaży?
2. Jaką rolę w efektywnej sprzedaży odgrywa kultura firmy?
3. Jak łączy się employer branding ze sprzedażą?
4. Jaką role ma zaufanie w zespole i kto jest odpowiedzialny za wynik sprzedaży?
5. Czy grupa docelowa, to świętość i jak to się ma do praktyki?

Jeśli rozmowa Cię wciągnie, to zapisz się do obserwujących kanał EB-on, żeby nie przegapić, nowego odcinka "EB & Sprzedaż - onboarding". Daj znać, co sądzisz o tym odcinku lub jaki temat warto poruszyć w kolejnych.
Napisz do mnie np. tu: https://www.linkedin.com/in/malgorzata-wojciekiewicz/
Razem możemy więcej!
Inspiracją dla tego odcinka, było nasilenie zjawiska związanego z tzw. spamem sprzedażowym. Zaprosiłam do rozmowy Agnieszkę Zawadkę CMO Livespace, która ma również szerokie spojrzenie na sprzedaż od innej strony niż ja. Spotkanie dwóch różnych światów poszerza horyzonty. Zapraszam do posłuchania najlepszych momentów ;) Czego się dowiesz z tego odcinka: 1. Jakie są fundamenty sprzedaży? 2. Jaką rolę w efektywnej sprzedaży odgrywa kultura firmy? 3. Jak łączy się employer branding ze sprzedażą? 4. Jaką role ma zaufanie w zespole i kto jest odpowiedzialny za wynik sprzedaży? 5. Czy grupa docelowa, to świętość i jak to się ma do praktyki? Jeśli rozmowa Cię wciągnie, to zapisz się do obserwujących kanał EB-on, żeby nie przegapić, nowego odcinka "EB & Sprzedaż - onboarding". Daj znać, co sądzisz o tym odcinku lub jaki temat warto poruszyć w kolejnych. Napisz do mnie np. tu: https://www.linkedin.com/in/malgorzata-wojciekiewicz/ Razem możemy więcej! read more read less

3 years ago #branding, #eb, #employer, #kultura, #sprzedaż, #zarządzanie