Settings
Light Theme
Dark Theme

Branżowisko #200 - Inwestycja w debesto. Wzrost sprzedaży okien PCW

Branżowisko #200 - Inwestycja w debesto. Wzrost sprzedaży okien PCW
Mar 5, 2023 · 36m 49s

Ten odcinek oznacza, że jesteśmy z Wami już od 200 tygodni, by w każdy poniedziałek relacjonować najciekawsze informacje z branży stolarki otworowej! Ten jubileuszowy epizod rozpoczynamy krótkimi wspominkami, przypominamy sobie...

show more
Ten odcinek oznacza, że jesteśmy z Wami już od 200 tygodni, by w każdy poniedziałek relacjonować najciekawsze informacje z branży stolarki otworowej! Ten jubileuszowy epizod rozpoczynamy krótkimi wspominkami, przypominamy sobie najtrudniejsze w realizacji odcinki i zdradzamy nieco naszej branżowiskowej kuchni.

Następnie przechodzimy do głównego tematu, jakim jest wzrost znaczenia e-commerce w polskiej branży stolarki. Punktem wyjścia jest dla nas duża inwestycja w debesto, czyli internetowego brokera stolarki z Oleśnicy. Co najmniej kilkumilionowe wsparcie ma pomoc firmie podwoić tempo wzrostu, które już teraz szacowane jest na ok. 40 proc. rocznie! To nie tylko dowód na to, że w tak nieoczywistej dla sprzedaży internetowej branży również można osiągać sukcesy i sukcesy te są dostrzegane przez zewnętrznych inwestorów. Co ciekawe, jednym z nich jest człowiek, który jest współtwórcą sukcesu głośnej w meblarskim świecie marki Tylko.

Kolejny temat to styczniowe wyniki produkcji stolarki, opublikowane właśnie przez GUS. Niestety statystyki nie są dla naszej branży łaskawe i w większości kategorii produktowych odnotowano spadki. Solidne wzrosty stały się udziałem jedynie okien z tworzyw sztucznych. Dane te wyraźnie wskazują, że branża rozpoczyna trudny okres, w którym wzrosty są już tylko śpiewką przeszłości.

Przy okazji partner odcinka, firma Internorm, poszukuje nowych partnerów na terenie Polski, a to za sprawą rozszerzania sieci sprzedaży. Wspominamy o tym w osobnym bloku naszej audycji. Zgodnie z jego treścią, poniżej przedstawiamy zainteresowanym dane kontaktowe do osoby odpowiedzialnej za sieć:
Tomasz Edelman, dyrektor ds. rozwoju Internorm Polska
tel.: 664 062 331
e-mail: t.edelman@internorm.com.pl

Miłego słuchania!
show less
Information
Author Forum Branżowe
Website -
Tags

Looks like you don't have any active episode

Browse Spreaker Catalogue to discover great new content

Current

Looks like you don't have any episodes in your queue

Browse Spreaker Catalogue to discover great new content

Next Up

Episode Cover Episode Cover

It's so quiet here...

Time to discover new episodes!

Discover
Your Library
Search