Settings
Light Theme
Dark Theme

Branżowisko #195 - Egzamin na doradców ds. dotacji. Rynek chemii budowlanej

Branżowisko #195 - Egzamin na doradców ds. dotacji. Rynek chemii budowlanej
Jan 29, 2023 · 34m 4s

W tym odcinku jednym z głównych tematów jest wykorzystywanie przez naszą branżę programów dotacyjnych na termomodernizację budynków. Coraz więcej producentów stolarki dostrzega w tym swoją szansę na poprawę sprzedaży. Być...

show more
W tym odcinku jednym z głównych tematów jest wykorzystywanie przez naszą branżę programów dotacyjnych na termomodernizację budynków. Coraz więcej producentów stolarki dostrzega w tym swoją szansę na poprawę sprzedaży. Być może dlatego tak dużym powodzeniem cieszył się pierwszy kurs egzaminacyjny Koalicji Termomodernizacji, który wyłonił spośród dilerówstolarki pierwszych doradców ds. dotacji. W kursie udział wzięło 60 osób. Przy okazji zwracamy uwagę, że bardzo ważna będzie aktywność marketingowa firm, by uświadamiać potencjalnym klientom możliwość dofinansowania wymiany okien, drzwi oraz bram, co wiąże się z tematem aktywności polskich producentów na Facebooku. Przy okazji wspominamy, że polski lider wśród producentów okien, czyli firma Eko-Okna, szykuje nowy projekt, który ma zwiększyć sprzedaż i zyski nawet o kilkanaście procent. Ponoć zainteresowanie nim wśród sprzedawców Eko-Okien jest ogromne.

W tym odcinku rozmawiamy także o nadchodzących imprezach targowych, w tym o Budmie, która odbędzie się w dniach 31.01-3.02 w Poznaniu. Przy okazji zapraszamy na transmisję live ze stoiska firmy Fimtec, która obchodzi 25-lecie. Na Budmie nagramy również wyjazdowy odcinek Branżowiska.

Kolejny temat to analiza wartości sprzedaży produktów w grupie chemii budowlanej w 2022 r. Dane na temat rocznych wyników przedstawiła agencja IBP Research. Jak prezentowały się na tle wyników polskiej stolarki? Na koniec oczywiście opowiadamy suchara!

Miłego słuchania!
show less
Information
Author Forum Branżowe
Website -
Tags

Looks like you don't have any active episode

Browse Spreaker Catalogue to discover great new content

Current

Looks like you don't have any episodes in your queue

Browse Spreaker Catalogue to discover great new content

Next Up

Episode Cover Episode Cover

It's so quiet here...

Time to discover new episodes!

Discover
Your Library
Search