Settings
Light Theme
Dark Theme

#78 Thanksgiving - Święto Dziękczynienia (level: A,B,C)

#78 Thanksgiving - Święto Dziękczynienia (level: A,B,C)
Nov 22, 2023 · 29m 19s

Thanksgiving - Święto Dziękczynienia Podcast otrzyma teraz nową odsłonę. Będziecie otrzymywać odcinki z podziałem na poziom zaawansowania. Już w tytule oznaczony będzie poziom językowy - odpowiednio A, B, C. Będziecie...

show more
Thanksgiving - Święto Dziękczynienia

Podcast otrzyma teraz nową odsłonę. Będziecie otrzymywać odcinki z podziałem na poziom zaawansowania. Już w tytule oznaczony będzie poziom językowy - odpowiednio A, B, C. Będziecie mogli więc wybrać sobie tę dawkę wiedzy, która będzie odpowiednia dla waszego poziomu zaawansowania. Zwykle uczący się wiedzą, na jakim są poziomie. Jeżeli nie zaś, to dawka wiedzy, jaką wam będę przedstawiać szybko określi także wasz poziom. Jeżeli będzie to coś zbyt trudnego, to przejdźcie do poziomu niższego. Jeżeli zaś zbyt łatwego - do wyższego.
Obecny odcinek opowiada o historii jakże popularnego święta w Stanach Zjednoczyć - święta dziękczynienia. Z odcinka dowiecie się, jaka była historia jego obchodów i dlaczego jest tak ważne dla Amerykanów. I teraz nowość właśnie - w podcaście tematyka świąt dziękczynienia omówiona jest na 3 poziomach zaawansowania A B C. Macie możliwość wybrania części na poziomie adekwatnym dla waszego poziomu. Co więcej, macie także możliwość pobrania kart pracy i sprawdzenia słownictwa. A jaki poziom należy wybierać? Według badań optymalnie jest, kiedy nowe dla nas jest około 20%. Wówczas możemy tę wiedzę nadrobić i przyswoić. Niezależnie od poziomu jednak warto jest zrozumieć i poznać dlaczego Amerykanie obchodzą święto dziękczynienia. Zapraszam na stronę www.monikapodbielska.pl w celu pobrania kart pracy z tekstem i słownictwem i poszerzania swojej znajomości języka angielskiego.

Rozdziały:
00:00:00 Wstęp
00:02:44 Level A
00:06:36 Level B
00:18:40 Level C
00:28:45 Podsumowanie
show less
Information
Author Monika Podbielska
Website monikapodbielska.pl
Tags

Looks like you don't have any active episode

Browse Spreaker Catalogue to discover great new content

Current

Looks like you don't have any episodes in your queue

Browse Spreaker Catalogue to discover great new content

Next Up

Episode Cover Episode Cover

It's so quiet here...

Time to discover new episodes!

Discover
Your Library
Search