Settings
Light Theme
Dark Theme

[21] Co mają dziki do mam pracujących z domu

[21] Co mają dziki do mam pracujących z domu
Nov 28, 2023 · 7m 36s

Już od kilku lat mieszkam w Gdańsku i często widzę dziki. Nie tylko w lesie, ale też na ulicach miasta. Kiedyś można je było spotkać jedynie nocą, potem wieczorami, a...

show more
Już od kilku lat mieszkam w Gdańsku i często widzę dziki. Nie tylko w lesie, ale też na ulicach miasta. Kiedyś można je było spotkać jedynie nocą, potem wieczorami, a teraz… nawet w środku dnia. Może teraz zastanawiasz się, po co mówię Ci o dzikach? I jak to się ma do mam pracujących z domu?
O tym opowiem Ci w dzisiejszym odcinku podcastu.


Zapraszam!

Mam nadzieję, że historia o dzikach pomoże Ci zrozumieć, dlaczego warto przygotować się na pewne okoliczności.

Jednocześnie wiem, że nie każda z mam pracujących z domu, potrafi działać efektywnie, gdy ma niewiele czasu czy inne trudne sytuacje życiowe.
Jednak można się tego nauczyć i z przyjemnością Ci w tym pomogę.


W mojej ofercie znajdziesz, m.in. Masterclass „Mamo, pracuj krócej i osiągaj więcej! Praktyczne sposoby na to, by wycisnąć jak najwięcej, nawet jeśli masz na pracę tylko 30 minut” https://www.mariolaolkowicz.pl/masterclass/ i webinary z praktycznymi wskazówkami. Aby z nich skorzystać – zajrzyj do mojego sklepu https://www.mariolaolkowicz.pl/sklep/.

Natomiast już 7 grudnia poprowadzę bezpłatny webinar „Pracuj efektywniej, nawet gdy masz małe dzieci i mało czasu na pracę”, na który serdecznie Cię zapraszam.
Możesz się zapisać tutaj: https://www.mariolaolkowicz.pl/webinar-pracuj-efektywniej/.

A jeśli przyda Ci się bardziej indywidualna pomoc, to w styczniu rusza VII edycja mojego programu „Efektywna i pełna energii przedsiębiorcza mama. Praktyczny program mentoringowo-coachingowy DLA MAM pracujących z domu, dzięki któremu zaczniesz osiągać więcej, pracując mniej bez zaniedbywania siebie i rodziny”.

W ramach programu nauczę Cię, jak dbać o swój odpoczynek, współpracę z dziećmi i mężem oraz co robić, aby pracować skuteczniej, nawet gdy masz mało czasu. Będzie to ulepszona edycja, która potrwa pół roku, bo zostałam coachem i chcę Ci dać moje głębsze oraz dłuższe wsparcie. Podczas sesji coachingowych pomogę Ci odkryć Twoje blokujące przekonania i przekształcić je na bardziej wspierające. Abyś nie tylko zaczęła pracować bardziej efektywnie, ale także zmieniła swoje lepsze życie.


Oficjalna sprzedaż programu odbędzie się w dniach 7-12 grudnia. A od 27 do 29 listopada możesz skorzystać z tajnej przedsprzedaży w najniższej cenie, która jest dostępna dla subskrybentów mojego newslettera. Możesz go zamówić, zapisując się na webinar https://www.mariolaolkowicz.pl/webinar-pracuj-efektywniej/ lub listę zainteresowanych programem https://www.mariolaolkowicz.pl/lista-zainteresowanych-programem-efektywna-mama/.
show less
Information
Author Mariola Olkowicz
Website -
Tags

Looks like you don't have any active episode

Browse Spreaker Catalogue to discover great new content

Current

Looks like you don't have any episodes in your queue

Browse Spreaker Catalogue to discover great new content

Next Up

Episode Cover Episode Cover

It's so quiet here...

Time to discover new episodes!

Discover
Your Library
Search