00:00
39:48
💚 Skończ z życiem w ciągłym niedoczasie i nadmiarem obowiązków.

💚 Zadbaj o siebie, a nie tylko o innych.

💚 Odzyskaj energię i czas dla siebie.

Dołącz do kameralnej przestrzeni dla zabieganych mam, by nauczyć się, jak dbać o energię i czas dla siebie → 💡 sprawdź Klub Energii Dla Przedsiębiorczych Mam!

Także mamy małych dzieci mogą być pełne energii, mogą mieć czas dla siebie, mogą się rozwijać.

Ty też możesz mieć więcej energii i czasu dla siebie!

I wcale nie musisz w tym celu wszystkiego wywracać do góry nogami. Możesz to zrobić małymi krokami.

I tym właśnie zajmiemy się w Klubie Energii Dla Przedsiębiorczych Mam (III edycja), dzięki któremu odzyskasz energię, radość, czas na odpoczynek i przestrzeń dla siebie.

🚪Drzwi do Klubu Energii są otwarte TYLKO DO PONIEDZIAŁKU 6 listopada do godz. 22:00.

Szczegóły Klubu znajdziesz na: https://www.mariolaolkowicz.pl/klub/
💚 Skończ z życiem w ciągłym niedoczasie i nadmiarem obowiązków. 💚 Zadbaj o siebie, a nie tylko o innych. 💚 Odzyskaj energię i czas dla siebie. Dołącz do kameralnej przestrzeni dla zabieganych mam, by nauczyć się, jak dbać o energię i czas dla siebie → 💡 sprawdź Klub Energii Dla Przedsiębiorczych Mam! Także mamy małych dzieci mogą być pełne energii, mogą mieć czas dla siebie, mogą się rozwijać. Ty też możesz mieć więcej energii i czasu dla siebie! I wcale nie musisz w tym celu wszystkiego wywracać do góry nogami. Możesz to zrobić małymi krokami. I tym właśnie zajmiemy się w Klubie Energii Dla Przedsiębiorczych Mam (III edycja), dzięki któremu odzyskasz energię, radość, czas na odpoczynek i przestrzeń dla siebie. 🚪Drzwi do Klubu Energii są otwarte TYLKO DO PONIEDZIAŁKU 6 listopada do godz. 22:00. Szczegóły Klubu znajdziesz na: https://www.mariolaolkowicz.pl/klub/ read more read less

4 months ago #biznesmama, #dbanieosiebie, #energia, #klub, #odpoczynek, #przedsiebiorczamama