00:00
10:52
Jeśli chcesz pracować efektywnie, będąc mamą, to powinnaś zadbać o 3 obszary. I to w odpowiedniej kolejności. Z dzisiejszego odcinka dowiesz się, o jakie obszary chodzi i co możesz zrobić, aby produktywnie pracować z domu. Zapraszam do wysłuchania!

Opowiem Ci o tym, jak Twoja energia wpływa na efektywność Twojej pracy i dlaczego to przypomina długą podróż samochodem z rodziną.Sama przez kilka lat szukałam sposobów na to, jak produktywnie pracować z domu, będąc mamą. W rezultacie stworzyłam autorską metodę z 3 obszarami, o które trzeba zadbać, aby efektywnie pracować, mając dziecko.

Jeśli potrzebujesz w tym mojego wsparcia, to przeprowadzę Cię przez cały proces programu "Efektywna i pełna energii przedsiębiorcza mama. Praktyczny program mentoringowy DLA MAM pracujących z domu, dzięki któremu zaczniesz osiągać więcej, pracując mniej bez zaniedbywania siebie i rodziny".
Jeśli chcesz pracować efektywnie, będąc mamą, to powinnaś zadbać o 3 obszary. I to w odpowiedniej kolejności. Z dzisiejszego odcinka dowiesz się, o jakie obszary chodzi i co możesz zrobić, aby produktywnie pracować z domu. Zapraszam do wysłuchania! Opowiem Ci o tym, jak Twoja energia wpływa na efektywność Twojej pracy i dlaczego to przypomina długą podróż samochodem z rodziną.Sama przez kilka lat szukałam sposobów na to, jak produktywnie pracować z domu, będąc mamą. W rezultacie stworzyłam autorską metodę z 3 obszarami, o które trzeba zadbać, aby efektywnie pracować, mając dziecko. Jeśli potrzebujesz w tym mojego wsparcia, to przeprowadzę Cię przez cały proces programu "Efektywna i pełna energii przedsiębiorcza mama. Praktyczny program mentoringowy DLA MAM pracujących z domu, dzięki któremu zaczniesz osiągać więcej, pracując mniej bez zaniedbywania siebie i rodziny" . read more read less

9 months ago #dzieciipraca, #efektywnapraca, #pracamam, #pracazdomu, #pracowacefektywnie, #pracowacproduktywnie, #produktywniepracowaczdomu