00:00
22:55
Z pewnością zdarzyło Ci się kiedyś, że coś Cię blokowało, żeby działać w dany sposób. Byłaś rozzłoszczona, ale w rzeczywistości nie chciałaś skonfrontować się ze swoim uczuciem smutku. Złość stała się strategią, maską ochronną. A może odwrotnie: próbujesz łagodzić wszelkie konflikty i złość innych, ale nie odczuwasz swojej własnej złości, drzemiącej pod powierzchnią?
Przykłady masek można by mnożyć. Warto je odkrywać i dochodzić do swojego autentycznego ja, bo wtedy mamy dostęp do pełni swoich możliwości, do naszych zasobów życiowej energii. WARTO :)))

Odcinek 10 dotyczy autentyczności. Z autentycznością związany jest temat stawania się bardziej sobą i komunikacja bez maski.

W podcaście m.in.: Dlaczego autentyczność jest ważna w rozwoju osobistym? Dlaczego jest ważna w relacjach z końmi?

Wysłuchaj podcastu o autentyczności:)
Z pewnością zdarzyło Ci się kiedyś, że coś Cię blokowało, żeby działać w dany sposób. Byłaś rozzłoszczona, ale w rzeczywistości nie chciałaś skonfrontować się ze swoim uczuciem smutku. Złość stała się strategią, maską ochronną. A może odwrotnie: próbujesz łagodzić wszelkie konflikty i złość innych, ale nie odczuwasz swojej własnej złości, drzemiącej pod powierzchnią? Przykłady masek można by mnożyć. Warto je odkrywać i dochodzić do swojego autentycznego ja, bo wtedy mamy dostęp do pełni swoich możliwości, do naszych zasobów życiowej energii. WARTO :))) Odcinek 10 dotyczy autentyczności. Z autentycznością związany jest temat stawania się bardziej sobą i komunikacja bez maski. W podcaście m.in.: Dlaczego autentyczność jest ważna w rozwoju osobistym? Dlaczego jest ważna w relacjach z końmi? Wysłuchaj podcastu o autentyczności:) read more read less

5 years ago #autentyczność, #psychologia, #rozwój