00:00
58:08
Odcinek 71 podcastu Z Warsztatu Lidera „Praca, konsekwencja i upór w karierze lidera” to rozmowa z Sylwestrem Wiśniewskim (dyrektorem polskiego oddziału firmy Qurate Retail Group) o jego drodze do bycia liderem.

Patrząc na człowieka, widzimy go w konkretnym miejscu na linii życia, czy kariery, więc często nie widzimy drogi, którą musiał przejść.

Jak wygląda droga lidera? Z jakich etapów się składa? Co jest potrzebne, aby dojść do miejsca, w którym odpowiadamy za efekty i pracę innych ludzi?

Sylwester Wiśniewski opowiada o wyzwaniach, z jakimi mierzył się na swojej liderskiej ścieżce, dzieli się wspomnieniami i przemyśleniami na temat rozwoju kariery, a także wskazuje cechy przydatne do pracy na stanowiskach kierowniczych.

Czy praca, konsekwencja i upór rzeczywiście pomagają w życiu lidera, czy może prowadzą do ślepych uliczek, jakimi mogą być wypalenie zawodowe i kryzys?

Zapraszamy do wysłuchania 71 odcinka podcastu „Z Warsztatu Lidera”, czyli niezwykle praktycznej rozmowy z liderem polskiego oddziału Qurate Retail Group.


TEN PODCAST ODPOWIADA NA NASTĘPUJĄCE PYTANIA:

1.Jak rozpocząć liderską ścieżkę?
2.Jakie cechy i postawa charakteryzują lidera?
3.Na co musi być gotowa osoba planująca objęcie menedżerskiego stanowiska?
4.Dlaczego wykorzystywanie nadarzających się okazji i obieranie konkretnego celu są kluczowe na drodze do przywództwa?
5.Jak doradzać innym liderom w procesie transformacji?
6.Co jest ważniejsze – nastawienie na zespół, czy na cele biznesowe?


Strona podcastu:
https://leadersisland.com/podcast-menedzera-lidera/praca-konsekwencja-i-upor-w-karierze-lidera-sylwester-wisniewski-leaders-island-podcast-71/

Sylwester Wiśniewski - LinkedIn:
https://www.linkedin.com/in/sylwester-wisniewski-558b023/
Odcinek 71 podcastu Z Warsztatu Lidera „Praca, konsekwencja i upór w karierze lidera” to rozmowa z Sylwestrem Wiśniewskim (dyrektorem polskiego oddziału firmy Qurate Retail Group) o jego drodze do bycia liderem. Patrząc na człowieka, widzimy go w konkretnym miejscu na linii życia, czy kariery, więc często nie widzimy drogi, którą musiał przejść. Jak wygląda droga lidera? Z jakich etapów się składa? Co jest potrzebne, aby dojść do miejsca, w którym odpowiadamy za efekty i pracę innych ludzi? Sylwester Wiśniewski opowiada o wyzwaniach, z jakimi mierzył się na swojej liderskiej ścieżce, dzieli się wspomnieniami i przemyśleniami na temat rozwoju kariery, a także wskazuje cechy przydatne do pracy na stanowiskach kierowniczych. Czy praca, konsekwencja i upór rzeczywiście pomagają w życiu lidera, czy może prowadzą do ślepych uliczek, jakimi mogą być wypalenie zawodowe i kryzys? Zapraszamy do wysłuchania 71 odcinka podcastu „Z Warsztatu Lidera”, czyli niezwykle praktycznej rozmowy z liderem polskiego oddziału Qurate Retail Group. TEN PODCAST ODPOWIADA NA NASTĘPUJĄCE PYTANIA: 1.Jak rozpocząć liderską ścieżkę? 2.Jakie cechy i postawa charakteryzują lidera? 3.Na co musi być gotowa osoba planująca objęcie menedżerskiego stanowiska? 4.Dlaczego wykorzystywanie nadarzających się okazji i obieranie konkretnego celu są kluczowe na drodze do przywództwa? 5.Jak doradzać innym liderom w procesie transformacji? 6.Co jest ważniejsze – nastawienie na zespół, czy na cele biznesowe? Strona podcastu: https://leadersisland.com/podcast-menedzera-lidera/praca-konsekwencja-i-upor-w-karierze-lidera-sylwester-wisniewski-leaders-island-podcast-71/ Sylwester Wiśniewski - LinkedIn: https://www.linkedin.com/in/sylwester-wisniewski-558b023/ read more read less

12 months ago #development, #drogalidera, #kariera, #leader, #leadership, #leadersislandpodcast, #rozwój, #zwarsztatulidera