00:00
54:34
Odcinek 60 podcastu Z Warsztatu Lidera “Dłużej nie wytrzymam! – czyli o kryzysie u lidera” to rozmowa z Krystyną Pietrzykowską – dyrektorem Centrum Technologicznego Hitachi Energy i niezależnym doradcą wspomagającym firmy na drodze transformacji. Krystyna posiada ponad 20 letnie doświadczenie na stanowiskach kierowniczych w dużych, międzynarodowych firmach. Jest także współtwórcą Konsorcjum Suwak - Coaching & Mentoring Kryzysowy oraz mentorką Leaders Island wspierającą liderów w walce z kryzysem.

W ostatnim czasie coraz częściej zgłaszają się do nas liderzy organizacji z prośbą o pomoc w przezwyciężeniu kryzysu, którego doświadczają oni sami lub członkowie ich zespołów. Oprócz wielu czynników, które zazwyczaj powodują sytuacje kryzysowe, pojawiły się w ostatnich dwóch latach dodatkowe okoliczności, które w znaczący sposób wpłynęły na kondycję psychofizyczną wielu z nas.

Jaka jest definicja kryzysu i czym może być on spowodowany? Jak sobie radzić, kiedy wydaje się, że nie ma już wyjścia oraz jak pomóc innym odzyskać równowagę psychiczną?

Odpowiedzi na te i wiele innych pytań znajdziecie w najnowszym odcinku podcastu, w którym wraz z zaproszonym gościem rozmawiamy o kryzysie u lidera, bazując na wieloletnim doświadczeniu we wspieraniu liderów i organizacji.

Zapraszamy do wysłuchania rozmowy, dzięki której poznacie zarówno teoretyczne aspekty zagadnienia „kryzysu”, konieczne do jego prawidłowego zidentyfikowania i zrozumienia, jak i praktyczne sposoby radzenia sobie w takich sytuacjach.

Pamiętajmy, że każdy kryzys może prowadzić do rozwoju, jeśli odpowiednio go zidentyfikujemy, nazwiemy i przepracujemy!

Wszystkich, którzy potrzebują wsparcia lub chcą nauczyć się, jak pomóc swoim pracownikom, zapraszamy na sesje mentoringowe i coachingowe w Leaders Island, prowadzone m.in. przez Krystynę Pietrzykowską.


Ten podcast odpowiada na następujące pytania:

- Czym jest kryzys emocjonalny i jak sobie z nim radzić?
- Jak poradzić sobie z kryzysem w środowisku pracy?
- Co odgrywa kluczową rolę w sytuacjach kryzysowych?
- Czy umiejętność radzenia sobie z kryzysem zwiększa się wraz z wiekiem?
- Jakie mogą być najczęstsze powody kryzysu u młodych liderów, a co może być przyczyną naruszenia równowagi psychologicznej u doświadczonych menedżerów?

Profil Krystyny na LinkedIn:
https://www.linkedin.com/in/krystyna-pietrzykowska/

Profil Konsorcjum SUWAK na LinkedIn:
https://www.linkedin.com/company/konsorcjum-suwak/

Badanie pracowników BAROMETR:
https://www.konsorcjumsuwak.pl/barometr-badanie-pracownikow
Odcinek 60 podcastu Z Warsztatu Lidera “Dłużej nie wytrzymam! – czyli o kryzysie u lidera” to rozmowa z Krystyną Pietrzykowską – dyrektorem Centrum Technologicznego Hitachi Energy i niezależnym doradcą wspomagającym firmy na drodze transformacji. Krystyna posiada ponad 20 letnie doświadczenie na stanowiskach kierowniczych w dużych, międzynarodowych firmach. Jest także współtwórcą Konsorcjum Suwak - Coaching & Mentoring Kryzysowy oraz mentorką Leaders Island wspierającą liderów w walce z kryzysem. W ostatnim czasie coraz częściej zgłaszają się do nas liderzy organizacji z prośbą o pomoc w przezwyciężeniu kryzysu, którego doświadczają oni sami lub członkowie ich zespołów. Oprócz wielu czynników, które zazwyczaj powodują sytuacje kryzysowe, pojawiły się w ostatnich dwóch latach dodatkowe okoliczności, które w znaczący sposób wpłynęły na kondycję psychofizyczną wielu z nas. Jaka jest definicja kryzysu i czym może być on spowodowany? Jak sobie radzić, kiedy wydaje się, że nie ma już wyjścia oraz jak pomóc innym odzyskać równowagę psychiczną? Odpowiedzi na te i wiele innych pytań znajdziecie w najnowszym odcinku podcastu, w którym wraz z zaproszonym gościem rozmawiamy o kryzysie u lidera, bazując na wieloletnim doświadczeniu we wspieraniu liderów i organizacji. Zapraszamy do wysłuchania rozmowy, dzięki której poznacie zarówno teoretyczne aspekty zagadnienia „kryzysu”, konieczne do jego prawidłowego zidentyfikowania i zrozumienia, jak i praktyczne sposoby radzenia sobie w takich sytuacjach. Pamiętajmy, że każdy kryzys może prowadzić do rozwoju, jeśli odpowiednio go zidentyfikujemy, nazwiemy i przepracujemy! Wszystkich, którzy potrzebują wsparcia lub chcą nauczyć się, jak pomóc swoim pracownikom, zapraszamy na sesje mentoringowe i coachingowe w Leaders Island, prowadzone m.in. przez Krystynę Pietrzykowską. Ten podcast odpowiada na następujące pytania: - Czym jest kryzys emocjonalny i jak sobie z nim radzić? - Jak poradzić sobie z kryzysem w środowisku pracy? - Co odgrywa kluczową rolę w sytuacjach kryzysowych? - Czy umiejętność radzenia sobie z kryzysem zwiększa się wraz z wiekiem? - Jakie mogą być najczęstsze powody kryzysu u młodych liderów, a co może być przyczyną naruszenia równowagi psychologicznej u doświadczonych menedżerów? Profil Krystyny na LinkedIn: https://www.linkedin.com/in/krystyna-pietrzykowska/ Profil Konsorcjum SUWAK na LinkedIn: https://www.linkedin.com/company/konsorcjum-suwak/ Badanie pracowników BAROMETR: https://www.konsorcjumsuwak.pl/barometr-badanie-pracownikow read more read less

about 1 year ago #badanie, #kryzys, #kryzysemocjonalny, #leadership, #leadersislandpodcast, #lider, #menedżer, #podcast, #zwarsztatulidera