00:00
59:44
ZWL 059: Jak zrozumieć siebie i swój zespół dzięki DISC D3?
Odcinek 59 podcastu Z Warsztatu Lidera “ Jak zrozumieć siebie i swój zespół dzięki DISC D3” to rozmowa z Anną Sarnacką-Smith – właścicielką firmy EFFECTIVENESS (effectiveness.pl), managerem, konsultantem HR i przedsiębiorcą.

Anna w swojej pracy wspiera liderów we właściwym rozumieniu różnic osobowości i wykorzystywaniu tych informacji w doborze pracowników, utrzymaniu zaangażowania zespołu, podnoszeniu jakości współpracy i rozwijaniu postawy liderskiej. Jest również autorką książek „Everest lidera” i „Siła różnic w zespole”, a także prowadzi podcast Everest LIDERA.
EFFECTIVENESS jest autoryzowanym przedstawicielem PeopleKeys®, światowego lidera w
strategicznym wykorzystaniu testów kompetencji DISC D3.

Bycie dobrym liderem wspierającym w rozwoju swoich pracowników, zaczyna się zawsze od samoświadomości i wglądu w siebie. Dobry przywódca musi znać swoje reakcje, wartości i wewnętrzne potrzeby, żeby zrozumieć różnorodność i indywidualność każdego z członków zespołu, a także trafnie przydzielić role i zadania w zespole.

Czym jest i na jakie pytania odpowiada DISC? W jaki sposób możemy wykorzystać DISC D3 w rozwoju i poprawie pracy zespołu? Dlaczego DISC D3 jest prawdopodobnie najbardziej czułym narzędziem diagnozy kompetencji na świecie?

Zapraszamy do wysłuchania 59 odcinka Z WARSZTATU LiDERA, podczas którego Anna Sarnacka-Smith tłumaczy założenia i korzyści płynące z badania DISC D3, a także dzieli się swoim wieloletnim doświadczeniem pracy z tym narzędziem oraz podaje konkretne case studies będące dowodem na zasadność i skuteczność tej metody.

Ten podcast odpowiada na pytania:
- jakie są założenia badania DISC i DISC D3 oraz czym się różnią?
- w jaki sposób DISC D3 pomaga w rozumieniu modelu zachowań, ról zespołowych, wartości oraz motywacji?
- jak lider może wykorzystać DISC D3 w budowaniu skutecznych zespołów?
- w jaki sposób DISC D3 wspiera indywidualne podejście do pracownika?
- jak przełożyć świadomość o różnorodności na codzienną pracę z zespołem?

Strona EFFECTIVENESS:
www.effectiveness.pl

Podcast EVEREST LIDERA:
https://effectiveness.pl/podcast-everest-lidera/

LinkedIn Anny Sarnackiej-Smith:
linkedin.com/in/annasarnackasmith
ZWL 059: Jak zrozumieć siebie i swój zespół dzięki DISC D3? Odcinek 59 podcastu Z Warsztatu Lidera “ Jak zrozumieć siebie i swój zespół dzięki DISC D3” to rozmowa z Anną Sarnacką-Smith – właścicielką firmy EFFECTIVENESS (effectiveness.pl), managerem, konsultantem HR i przedsiębiorcą. Anna w swojej pracy wspiera liderów we właściwym rozumieniu różnic osobowości i wykorzystywaniu tych informacji w doborze pracowników, utrzymaniu zaangażowania zespołu, podnoszeniu jakości współpracy i rozwijaniu postawy liderskiej. Jest również autorką książek „Everest lidera” i „Siła różnic w zespole”, a także prowadzi podcast Everest LIDERA. EFFECTIVENESS jest autoryzowanym przedstawicielem PeopleKeys®, światowego lidera w strategicznym wykorzystaniu testów kompetencji DISC D3. Bycie dobrym liderem wspierającym w rozwoju swoich pracowników, zaczyna się zawsze od samoświadomości i wglądu w siebie. Dobry przywódca musi znać swoje reakcje, wartości i wewnętrzne potrzeby, żeby zrozumieć różnorodność i indywidualność każdego z członków zespołu, a także trafnie przydzielić role i zadania w zespole. Czym jest i na jakie pytania odpowiada DISC? W jaki sposób możemy wykorzystać DISC D3 w rozwoju i poprawie pracy zespołu? Dlaczego DISC D3 jest prawdopodobnie najbardziej czułym narzędziem diagnozy kompetencji na świecie? Zapraszamy do wysłuchania 59 odcinka Z WARSZTATU LiDERA, podczas którego Anna Sarnacka-Smith tłumaczy założenia i korzyści płynące z badania DISC D3, a także dzieli się swoim wieloletnim doświadczeniem pracy z tym narzędziem oraz podaje konkretne case studies będące dowodem na zasadność i skuteczność tej metody. Ten podcast odpowiada na pytania: - jakie są założenia badania DISC i DISC D3 oraz czym się różnią? - w jaki sposób DISC D3 pomaga w rozumieniu modelu zachowań, ról zespołowych, wartości oraz motywacji? - jak lider może wykorzystać DISC D3 w budowaniu skutecznych zespołów? - w jaki sposób DISC D3 wspiera indywidualne podejście do pracownika? - jak przełożyć świadomość o różnorodności na codzienną pracę z zespołem? Strona EFFECTIVENESS: www.effectiveness.pl Podcast EVEREST LIDERA: https://effectiveness.pl/podcast-everest-lidera/ LinkedIn Anny Sarnackiej-Smith: linkedin.com/in/annasarnackasmith read more read less

about 1 year ago #disc, #discd3, #effectiveness, #leadership, #leadersislandpodcast, #motywacja, #podcast, #zwarsztatulidera