00:00
73:28
Gościem szóstego odcinka Porozmawiajmy o Edukacji jest Artur Kurasiński🔥
Autor bloga https://blog.kurasinski.com/, przedsiębiorca, mówca publiczny oraz autor gier i komiksów. Od ponad dwóch dekad obserwuje trendy technologiczne i społeczne. Często występuje na najważniejszych konferencjach technologicznych w Polsce.
Jeste również współtwórcą cyklu spotkań dla przedsiębiorców Aula Polska (http://aulapolska.pl/) oraz konkursu Aulery (https://aulery.com/).
Prywatnie tata dwóch córek, miłośnik halowej piłki nożnej, komiksów i filmów S-F oraz role-playing games.

W odcinku Artur opowie min.
🔹 Jak nieśmiałość wpłynęła na jego życie
🔹 Dlaczego nie chce dać dzieciom 'wszystkiego na tacy'
🔹 Kto w Polsce rozumie potęgę sztucznej inteligencji

Odpowie na pytania:
🔹 Czy istnieją cechy charakteru, które wróżą sukces?
🔹 Czy jako ojciec ma 'żelazne zasady'?
🔹 Jaki jest najważniejszy etap w historii firmy?
Gościem szóstego odcinka Porozmawiajmy o Edukacji jest Artur Kurasiński🔥 Autor bloga https://blog.kurasinski.com/, przedsiębiorca, mówca publiczny oraz autor gier i komiksów. Od ponad dwóch dekad obserwuje trendy technologiczne i społeczne. Często występuje na najważniejszych konferencjach technologicznych w Polsce. Jeste również współtwórcą cyklu spotkań dla przedsiębiorców Aula Polska (http://aulapolska.pl/) oraz konkursu Aulery (https://aulery.com/). Prywatnie tata dwóch córek, miłośnik halowej piłki nożnej, komiksów i filmów S-F oraz role-playing games. W odcinku Artur opowie min. 🔹 Jak nieśmiałość wpłynęła na jego życie 🔹 Dlaczego nie chce dać dzieciom 'wszystkiego na tacy' 🔹 Kto w Polsce rozumie potęgę sztucznej inteligencji Odpowie na pytania: 🔹 Czy istnieją cechy charakteru, które wróżą sukces? 🔹 Czy jako ojciec ma 'żelazne zasady'? 🔹 Jaki jest najważniejszy etap w historii firmy? read more read less

3 years ago #dzieci, #edukacja, #kurasiński, #nauka, #programowanie, #rodzic, #technologie, #zaremba