00:00
33:03
Tamara podała mi adres. Przyjechałem na czas i... trochę się zdziwiłem. Liczyłem na sklep rowerowy, a przywitało mnie wnętrze wyglądające jak muzeum sztuki nowoczesnej. Dostałem też czekoladki, więc ta rozmowa nie mogła pójść źle :).

Salon Profidea w Krakowie to miejsce wyjątkowe. Wyselekcjonowane produkty w nowoczesnym otoczeniu, które sprzyja rozmowie. Z każdej ściany wyziera rowerowy zawrót głowy, bo oprócz produktów znajdują się tam koszulki znanych zawodników i tworzące klimat zdjęcia.

Wnętrze zaskoczyło mnie pozytywnie. Jeszcze bardziej zaskoczył mnie profesjonalizm i prezycja odpowiedzi Tamary. Bez głaskania, wymyślania i uciekania w ogólniki. Konkretnie, rzeczowo i z pasją. Z nieukrywaną przyjemnością zapraszam do tej rozmowy.
Tamara podała mi adres. Przyjechałem na czas i... trochę się zdziwiłem. Liczyłem na sklep rowerowy, a przywitało mnie wnętrze wyglądające jak muzeum sztuki nowoczesnej. Dostałem też czekoladki, więc ta rozmowa nie mogła pójść źle :). Salon Profidea w Krakowie to miejsce wyjątkowe. Wyselekcjonowane produkty w nowoczesnym otoczeniu, które sprzyja rozmowie. Z każdej ściany wyziera rowerowy zawrót głowy, bo oprócz produktów znajdują się tam koszulki znanych zawodników i tworzące klimat zdjęcia. Wnętrze zaskoczyło mnie pozytywnie. Jeszcze bardziej zaskoczył mnie profesjonalizm i prezycja odpowiedzi Tamary. Bez głaskania, wymyślania i uciekania w ogólniki. Konkretnie, rzeczowo i z pasją. Z nieukrywaną przyjemnością zapraszam do tej rozmowy. read more read less

4 years ago #bicycle, #bikefitting, #bikesizing, #bmc, #cycling, #poc, #podróże, #profidea, #ridley, #rower, #rowerem, #rowery, #rowery-szosowe, #s-works, #specialized, #szosa, #travel, #turystyka