00:00
39:52
Być tu i teraz, być obecną, a właściwie być OBECNOŚCIĄ. Świadome życie, świadoma każda chwila, obserwowanie siebie w ruchu, w ciszy, w zaniechaniu, w byciu. Odnalezienie esencji ISTNIENIA bez szukania, bo ono jest Tobą, mną, Nią i Nim.

Skupienie, koncentracja, świadomość i jasne postrzeganie swojego ISTNIENIA – to wszystko powoduje niemyślenie oraz ciszę wewnątrz. A to z kolei otwiera nową PRZESTRZEŃ, która jest pełna Ciebie. Bez określeń, nazw, formułek i bez formy.

Akceptacja, radość i entuzjazm – Eckhart Tolle tak definiuje PRZEBUDZENIE w swojej książce „Nowa Ziemia”. Odkrycie na nowo AKCEPTACJI podarowało mi poczucie wolności i lekkości.

Znajdź tę piękną przestrzeń w sobie, chociaż na jedną sekundę, która jest przecież WIECZNOŚCIĄ.

Cieszę się, że JESTEŚ!

Moja radość mówienia :-)
Twoja radość słuchania :-)

Śmiało, napisz do mnie: jakobietamojeprostezycie@gmail.com

Muzyka: bank muzyki Front Music
Być tu i teraz, być obecną, a właściwie być OBECNOŚCIĄ. Świadome życie, świadoma każda chwila, obserwowanie siebie w ruchu, w ciszy, w zaniechaniu, w byciu. Odnalezienie esencji ISTNIENIA bez szukania, bo ono jest Tobą, mną, Nią i Nim. Skupienie, koncentracja, świadomość i jasne postrzeganie swojego ISTNIENIA – to wszystko powoduje niemyślenie oraz ciszę wewnątrz. A to z kolei otwiera nową PRZESTRZEŃ, która jest pełna Ciebie. Bez określeń, nazw, formułek i bez formy. Akceptacja, radość i entuzjazm – Eckhart Tolle tak definiuje PRZEBUDZENIE w swojej książce „Nowa Ziemia”. Odkrycie na nowo AKCEPTACJI podarowało mi poczucie wolności i lekkości. Znajdź tę piękną przestrzeń w sobie, chociaż na jedną sekundę, która jest przecież WIECZNOŚCIĄ. Cieszę się, że JESTEŚ! Moja radość mówienia :-) Twoja radość słuchania :-) Śmiało, napisz do mnie: jakobietamojeprostezycie@gmail.com Muzyka: bank muzyki Front Music read more read less

about 1 year ago #akceptacja, #cisza, #czas, #eckhart, #entuzjazm, #forma, #istnienie, #kobieta, #obecność, #obserwacja, #proste, #przebudzenie, #przestrzeń, #radość, #tolle, #wieczność, #wolność, #ziemia, #świadomość, #życie