00:00
27:08
W tym odcinku opowiadam o zmianie społecznej: jak przebiega, co jest niezbędne do jej zainicjowania i przeprowadzenia. Uchylam drzwi cielesnej percepcji i okna Overtona. Zdradzam tajemnice powstawania innowacji społecznych. Zachęcam do prototypowania, eksperymentowania i do myślenia procesowego. Dzielę się praktykami innowatorów, których sama znam i szanuję.

Z dezynwolturą łączę tematy społeczne z rodzicielstwem i rozwojem osobistym.

Ponadto zajawkuję Wam temat changemakerów, którzy są może nieliczni, ale od nich zależy nasze przetrwanie na tej lub innej planecie.

Polecam też książkę, która zmienia, bo dając nadzieję, zachęca do działania: "Wychylone w przyszłość" Joanny Erbel, Wydawnictwo Wysoki Zamek:

https://www.wysokizamek.com.pl/produkt,wychylone-w-przyszlosc--jak-zmienic-swiat-na-lepsze,165.html

Słuchaj i rozwijaj się!

Marta | Boska Nioska

Masz pytania? Chcesz porozmawiać? Pisz na adres: boskanioska@gmail.com
Chcesz, żebym opowiedziała o Twojej książce, innowacji lub usłudze? Pisz: wspolpraca@boskanioska.pl

Zajrzyj na
boskanioska.pl
fb.com/boskanioska
instagram.com/boska_nioska

Wesprzyj mój rozwój: https://buycoffee.to/boskanioska

Soundtrack:
Hammock Fight by Kevin MacLeod is licensed under a Creative Commons Attribution licence (https://creativecommons.org/licenses/by/4.0/)
Source: http://incompetech.com/music/royalty-free/index.html?isrc=USUAN1100213
Artist: http://incompetech.com/
W tym odcinku opowiadam o zmianie społecznej: jak przebiega, co jest niezbędne do jej zainicjowania i przeprowadzenia. Uchylam drzwi cielesnej percepcji i okna Overtona. Zdradzam tajemnice powstawania innowacji społecznych. Zachęcam do prototypowania, eksperymentowania i do myślenia procesowego. Dzielę się praktykami innowatorów, których sama znam i szanuję. Z dezynwolturą łączę tematy społeczne z rodzicielstwem i rozwojem osobistym. Ponadto zajawkuję Wam temat changemakerów, którzy są może nieliczni, ale od nich zależy nasze przetrwanie na tej lub innej planecie. Polecam też książkę, która zmienia, bo dając nadzieję, zachęca do działania: "Wychylone w przyszłość" Joanny Erbel, Wydawnictwo Wysoki Zamek: https://www.wysokizamek.com.pl/produkt,wychylone-w-przyszlosc--jak-zmienic-swiat-na-lepsze,165.html Słuchaj i rozwijaj się! Marta | Boska Nioska Masz pytania? Chcesz porozmawiać? Pisz na adres: boskanioska@gmail.com Chcesz, żebym opowiedziała o Twojej książce, innowacji lub usłudze? Pisz: wspolpraca@boskanioska.pl Zajrzyj na boskanioska.pl fb.com/boskanioska instagram.com/boska_nioska Wesprzyj mój rozwój: https://buycoffee.to/boskanioska Soundtrack: Hammock Fight by Kevin MacLeod is licensed under a Creative Commons Attribution licence (https://creativecommons.org/licenses/by/4.0/) Source: http://incompetech.com/music/royalty-free/index.html?isrc=USUAN1100213 Artist: http://incompetech.com/ read more read less

about 1 year ago #brikolaż, #changemaker, #cthulhu, #design, #dt, #eksperyment, #folllowersi, #innowacja, #innowator, #kryzys, #maruderzy, #prototypowanie, #rewolucja, #ruch, #servicedesign, #społeczeństwo, #społeczna, #thinking, #vuca, #zmiana