Podcast o życiu po swojemu - pokazujący, że sposobów na życie jest wiele. Do rozmów zapraszam osoby żyjące po swojemu - bez względu na to czy prowadzą własną firmę, wyemigrowali do innego kraju czy też uczą swoje dzieci w edukacji domowej. Jedynym kryterium jest życie w zgodzie ze sobą - swoimi potrzebami, marzeniami oraz talentami.

Jeśli czujesz, że żyjesz swoim życiem lub jesteś na drodze ku temu i chcesz się tym podzielić z innymi napisz do mnie na adres: podcast@babicka.pl Być może stworzymy razem coś inspirującego :)
Podcast o życiu po swojemu - pokazujący, że sposobów na życie jest wiele. Do rozmów zapraszam osoby żyjące po swojemu - bez względu na to czy prowadzą własną firmę, wyemigrowali do innego kraju czy też uczą swoje dzieci w edukacji domowej. Jedynym kryterium jest życie w zgodzie ze sobą - swoimi potrzebami, marzeniami oraz talentami. Jeśli czujesz, że żyjesz swoim życiem lub jesteś na drodze ku temu i chcesz się tym podzielić z innymi napisz do mnie na adres: podcast@babicka.pl Być może stworzymy razem coś inspirującego :) read more read less
 • #04. O życiu rodzinnym na jachcie, wychodzeniu poza schematy i codziennych zachwytach.
  25 Jun, 2023 - 77:20
 • #03. O kobiecym biznesie fotograficznym, sile rodziny, dzikiej kobiecie oraz o depresji.
  27 Nov, 2022 - 92:17
 • #02. O własnej restauracji w duchu Less waste, życiu po korporacji oraz byciu razem w życiu prywatnym i biznesie.
  6 Nov, 2022 - 48:54
 • #01. O szukaniu swojej drogi życiowej, życiu w zachwycie oraz o talentach Gallupa
  23 Oct, 2022 - 53:00
 • There are no episodes.
Loading