Rozmowy z ekspertami to seria spotkań praktyków obszarów zarządzania systemami, którzy dzielą się swoimi spostrzeżeniami na temat funkcjonowania systemów zarządzania.

Dla kogo? Dla aspirujących auditorów, dla każdego kto chce dowiedzieć się o funkcjonowaniu systemów zarządzania prosto od praktyków tego obszaru. Do posłuchania, jako dopełnienie szkoleń dla systemów zarządzania w Akademii BSI.

BSI to instytucja ściśle związana ze standardami oraz ich stosowaniem. Wspieramy organizacje na całym świecie w tym, aby dążenie do doskonałości stała się integralną częścią ich kultury. BSI, działając na mocy Przywileju Królewskiego, jest instytucją związaną z systemami zarządzania wspierającą organizacje na całym świecie w doskonaleniu swojej działalności - wszystko po to, aby można było osiągnać lepsze efekty, zredukować ryzyko i utrzymywać stały rozwój. Jako najbardziej doświadczona jednostka certyfikacyjna na świecie oraz członek-założyciel ISO, BSI jest liderem w tworzeniu norm uznawanych na arenie światowej. Naszymi Klientami są zarówno światowe marki, jak i małe, lokalne firmy w 193 krajach na całym świecie.
Rozmowy z ekspertami to seria spotkań praktyków obszarów zarządzania systemami, którzy dzielą się swoimi spostrzeżeniami na temat funkcjonowania systemów zarządzania. Dla kogo? Dla aspirujących auditorów, dla każdego kto chce dowiedzieć się o funkcjonowaniu systemów zarządzania prosto od praktyków tego obszaru. Do posłuchania, jako dopełnienie szkoleń dla systemów zarządzania w Akademii BSI. BSI to instytucja ściśle związana ze standardami oraz ich stosowaniem. Wspieramy organizacje na całym świecie w tym, aby dążenie do doskonałości stała się integralną częścią ich kultury. BSI, działając na mocy Przywileju Królewskiego, jest instytucją związaną z systemami zarządzania wspierającą organizacje na całym świecie w doskonaleniu swojej działalności - wszystko po to, aby można było osiągnać lepsze efekty, zredukować ryzyko i utrzymywać stały rozwój. Jako najbardziej doświadczona jednostka certyfikacyjna na świecie oraz członek-założyciel ISO, BSI jest liderem w tworzeniu norm uznawanych na arenie światowej. Naszymi Klientami są zarówno światowe marki, jak i małe, lokalne firmy w 193 krajach na całym świecie. read more read less
 • ISO 45001 punkt po punkcie - Przywództwo i współudział pracowników
  24 Feb, 2022 - 49:30
 • ISO 45001 punkt po punkcie: Kontekst organizacji
  10 Feb, 2022 - 44:11
 • Rola ISO 45001 w budowaniu bezpiecznych i atrakcyjnych miejsc pracy
  8 Sep, 2021 - 44:19
 • Z życia auditora - ISO 45001 w polskich organizacjach
  6 Jul, 2021 - 53:37
 • Kontekst organizacji na celowniku - analiza czynników wewnętrznych i zewnętrznych wg ISO 14001
  20 Jan, 2021 - 41:45
 • ISO 14001, jak połączyć praktykę z wymaganiami normy, tak aby system pomagał a nie przeszkadzał.
  15 Dec, 2020 - 50:12
 • There are no episodes.
Loading