Settings
Light Theme
Dark Theme
Podcast Cover

Wielogłos

 • Wielogłos vol. 4

  31 DEC 2023 · Wielogłos to podcast o zdrowiu psychicznym. W ramach kampanii "Spotkajmy się w dialogu" prezentujemy jego różne oblicza. Tym razem rozmawiamy o istocie Otwartego Dialogu, sieci wsparcia osoby będącej w kryzysie oraz zasadach na jakich zbudowane jest to innowacyjne podejście terapeutyczne. Kontynuujemy spotkanie z naszymi Gośćmi: praktykami Otwartego Dialogu. Są z nami psychiatra Ewa Rudzka-Jasińska oraz psycholog i terapeuta Mateusz Biernat. Rozmowę prowadzi Martyna Jarząb, psycholożka, psychoterapeutka, prezeska Fundacji https://wieloglosu.pl/. Realizacja podcastu została dofinansowana ze środków Urzędu Miasta w Rybniku.
  11m 13s
 • Wielogłos vol. 3

  31 DEC 2023 · Wielogłos to podcast o zdrowiu psychicznym. W ramach kampanii "Spotkajmy się w dialogu" prezentujemy jego różne oblicza. Podczas tego odcinka porozmawiamy z naszymi gośćmi o tym, czym jest dla nich Otwarty Dialog. Jakie są jego założenia i w jaki sposób są one realizowane podczas spotkań terapeutycznych? Naszymi Gośćmi są praktycy Otwartego Dialogu: psychiatra Ewa Rudzka-Jasińska oraz psycholog i terapeuta Mateusz Biernat. Rozmowę prowadzi Martyna Jarząb, psycholożka, psychoterapeutka, prezeska Fundacji Wielogłosu. Realizacja podcastu została dofinansowana ze środków Urzędu Miasta w Rybniku.
  14m 52s
 • Wielogłos vol. 1

  22 DEC 2023 · Wielogłos to podcast o zdrowiu psychicznym. W ramach kampanii "Spotkajmy się w dialogu" prezentujemy jego różne oblicza. W pierwszym odcinku naszego cyklu dowiecie się, gdzie i z jakich form wsparcia zdrowia psychicznego można skorzystać w Rybniku i czym jest zespół lecznictwa środowiskowego. Naszymi Gośćmi są: lekarz psychiatra Zuzanna Cebo, kierowniczka Centrum Zdrowia Psychicznego w Rybniku oraz Sławomir Strzelczyk - asystent zdrowienia. Podcast prowadzi Hanna Pasterny. Realizacja podcastu została dofinansowana ze środków Urzędu Miasta w Rybniku.
  30m 56s
 • Wielogłos vol. 2

  22 DEC 2023 · Wielogłos to podcast o zdrowiu psychicznym. W ramach kampanii "Spotkajmy się w dialogu" prezentujemy jego różne oblicza. W drugim odcinku kontynuujemy spotkanie z naszymi Gośćmi: lekarzem psychiatrą Zuzanną Cebo, kierowniczką Centrum Zdrowia Psychicznego w Rybniku oraz Sławomire Strzelczykiem - asystentem zdrowienia. Z tego odcinka dowiecie się jak zachęcić osobę bliską do leczenia psychiatrycznego i co jest ważne w kontakcie z osobą doświadczającą kryzysu psychicznego. Podcast prowadzi Hanna Pasterny. Realizacja podcastu została dofinansowana ze środków Urzędu Miasta w Rybniku.
  32m 10s

Wielogłos. Podcast o zdrowiu psychicznym O potrzebie dialogu, o mocy terapii, o zdrowieniu. Rozmowy pełne empatii do słuchania wtedy, kiedy tego potrzebujesz! Podcast Wielogłos jest częścią projektu "Spotkajmy się w...

show more
Wielogłos. Podcast o zdrowiu psychicznym

O potrzebie dialogu, o mocy terapii, o zdrowieniu.
Rozmowy pełne empatii do słuchania wtedy, kiedy tego potrzebujesz!

Podcast Wielogłos jest częścią projektu "Spotkajmy się w dialogu" dofinansowanego ze środków Urzędu Miasta w Rybniku
show less
Contacts
Information

Looks like you don't have any active episode

Browse Spreaker Catalogue to discover great new content

Current

Looks like you don't have any episodes in your queue

Browse Spreaker Catalogue to discover great new content

Next Up

Episode Cover Episode Cover

It's so quiet here...

Time to discover new episodes!

Discover
Your Library
Search