UWIERZ W SZCZĘŚCIE to pierwszy poradnik autorstwa Krystyny Mirek. Odpowiada na pytania, które od lat zadają jej Czytelniczki. Mówi o tym, co najważniejsze. O życiu. Każdy z nas ma na nie wpływ. Często większy, niż nam się wydaje. Ta napisana z sercem i rozumem książka podpowiada, jak i gdzie szukać zwykłych życiowych mądrości. To nie tyle zbiór zimnych porad, co zapis refleksji osoby będącej jak bliska przyjaciółka czy kochająca mama – kogoś, komu na nas naprawdę zależy. Jest niczym pamiętnik z dedykacją. Pełen osobistych, wzruszających zwierzeń oraz prostych patentów działających nawet w skomplikowanych życiowych sytuacjach. Przetestowanych na własnej skórze przez jedną z najpopularniejszych polskich pisarek.

Krystyna Mirek to autorka licznych bestsellerów – mówi o sobie: jestem żoną oraz mamą. Ma trzy wchodzące w dorosłość córki i synka. Mieszka pod Krakowem. Swą literacką przygodę zaczęła dopiero po 40. urodzinach, dlatego w poradniku UWIERZ W SZCZĘŚCIE przekonuje, że na zmiany nigdy nie jest za późno. Serca Polek podbiła pełnymi dobrych emocji historiami, błyskawicznie stając się jedną z naszych najpopularniejszych pisarek. Wierna wartościom, takim jak domowe ciepło i radość ze zwyczajnego dnia, pisze na swojej stronie internetowej: „Znam wiele sposobów na budowanie szczęścia, bo życie mnie nie oszczędzało. Dużo przeszłam i widziałam”.
UWIERZ W SZCZĘŚCIE to pierwszy poradnik autorstwa Krystyny Mirek. Odpowiada na pytania, które od lat zadają jej Czytelniczki. Mówi o tym, co najważniejsze. O życiu. Każdy z nas ma na nie wpływ. Często większy, niż nam się wydaje. Ta napisana z sercem i rozumem książka podpowiada, jak i gdzie szukać zwykłych życiowych mądrości. To nie tyle zbiór zimnych porad, co zapis refleksji osoby będącej jak bliska przyjaciółka czy kochająca mama – kogoś, komu na nas naprawdę zależy. Jest niczym pamiętnik z dedykacją. Pełen osobistych, wzruszających zwierzeń oraz prostych patentów działających nawet w skomplikowanych życiowych sytuacjach. Przetestowanych na własnej skórze przez jedną z najpopularniejszych polskich pisarek. Krystyna Mirek to autorka licznych bestsellerów – mówi o sobie: jestem żoną oraz mamą. Ma trzy wchodzące w dorosłość córki i synka. Mieszka pod Krakowem. Swą literacką przygodę zaczęła dopiero po 40. urodzinach, dlatego w poradniku UWIERZ W SZCZĘŚCIE przekonuje, że na zmiany nigdy nie jest za późno. Serca Polek podbiła pełnymi dobrych emocji historiami, błyskawicznie stając się jedną z naszych najpopularniejszych pisarek. Wierna wartościom, takim jak domowe ciepło i radość ze zwyczajnego dnia, pisze na swojej stronie internetowej: „Znam wiele sposobów na budowanie szczęścia, bo życie mnie nie oszczędzało. Dużo przeszłam i widziałam”. read more read less
 • Zamiast oceniać innych, najpierw oceń SIEBIE. Jak to zrobić?
  27 Oct, 2023 - 16:33
 • Na stres nie mamy wpływu? To nieprawda! Naucz się unikać nerwów i odzyskaj spokój
  16 Oct, 2023 - 16:44
 • Nie zmuszaj się do szczęścia w związku. Pracuj nad WŁASNĄ emocjonalną dojrzałością!
  5 Oct, 2023 - 18:53
 • Życie w ROZKROKU - trwanie w beznadziei vs trudne decyzje
  14 Apr, 2023 - 19:12
 • Jak odzyskać ENERGIĘ na wiosnę? Syndrom przesilenia wiosennego
  6 Apr, 2023 - 21:37
 • Jak nie zwariować przed świętami? Toksyczność tradycji
  30 Mar, 2023 - 20:18
 • Shakira i jej problemy małżeńskie - czy poświęcenie w związku jest kluczem sukcesu?
  22 Mar, 2023 - 24:19
 • PUSTE kubeczki - oczekiwania i rozczarowania w związku
  9 Mar, 2023 - 22:05
 • Czy możesz przeżyć życie zapominając o SOBIE?
  1 Mar, 2023 - 22:45
 • 4 części oddechu - zasady harmonii w życiu. Uwierz w szczęście.
  22 Feb, 2023 - 21:35
 • There are no episodes.
Loading