Settings
Light Theme
Dark Theme
Podcast Cover

Twoja wiedza, to twój biznes

 • Explicit

  TWTB #10 Czy nadajesz się do tworzenia kursów online?

  26 FEB 2019 · Do tworzenia własnych kursów online nie wystarczą Ci tylko Twoja wiedza i umiejętności. Oto kilka punktów wartych przemyślenia. Pomogą Ci uniknąć frustracji, ale też mam nadzieję zainspirują do działań, które zapobiegną kosztownym wpadkom
  26m 42s
 • Explicit

  TWTB#9 Jak zabezpieczać treści w kursach przed piratami

  7 NOV 2018 · To jedno z częstych pytań - "Jacek! czy zabezpieczasz swoje treści w kursach online przed skopiowaniem, a jeżeli tak, to jak to robisz?". Mam dwie wiadomości Złą i TrochęMniejZłą. Otóż technicznie nie ma szans na żadne zabezpieczenia. Prawnie? Ale ilu z nas będzie procesować? Natomiast podam Ci kilka rozwiązań z poziomu budowy struktury kursu. Posłuchaj jak to robić lub...obejrzyj, ponieważ ten odcinek podcastu ma swój szerszy odpowiednik w wideo ze specjalnego Webinaru.
  16m 46s
 • Explicit

  TWTB#8 Robimy pierwszy kurs online. Szybki_poradnik co i jak.

  29 OCT 2018 · Jeżeli zastanawia cię w jaki sposób można "na gotowo" stworzyć kurs online, to zapraszam do posłuchania tego odcinka. Chcę ci pokazać narzędzia, techniki, które z powodzeniem możesz wykorzystać  bez ponoszenia niepotrzebnych kosztów na początek. Daję pełny opis narzędzi którymi zacząłem komercyjną przygodę z kursami.
  45m 12s
 • TWTB#07 Zaczynamy projektować kurs online

  11 SEP 2018 · Zaczynamy projektować kurs online. Dlaczego to ważne w jaki sposób to zrobisz? Ponieważ od tego zależy jaką wartość (i cenę) może osiągnąć potem Twój kurs na rynku i jak bardzo się wyróżnisz z setek innych produkcji. Ten odcinek znajdziesz na https://jacekwolniewicz.pl/twtb07-zaczynamy-projektowac-kurs-online/ Zapraszm do subskrybcji podcastu na: https://jacekwolniewicz.pl/itunes https://www.stitcher.com/podcast/twoja-wiedza-to-twoj-biznes https://www.spreaker.com/user/jacekwolniewicz
  29m 1s
 • TWTB#06 Kim jest Twój klient

  4 SEP 2018 · W tym odcinku opowiadam o tym jak zbudować portret „Personę” swoich klientów. Nie wiem czy wiesz, ale „wersji” Twoich klientów może być kilka. Z reguły to nie będzie jedna grupa z etykietą klienci. Zdefiniuj ich różnice i cechy wspólne. Znajdź je i opisz, ponieważ dzięki temu lepiej zaadresujesz treści, taniej kupisz reklamy i szybciej zbudujesz zaangażowaną społeczność. Ten odcinek znajdziesz na https://jacekwolniewicz.pl/twtb06-kim-jest-kursant-klient/ Zapraszm do subskrybcji podcastu na: https://jacekwolniewicz.pl/itunes https://www.stitcher.com/podcast/twoja-wiedza-to-twoj-biznes https://www.spreaker.com/user/jacekwolniewicz
  22m 59s
 • Explicit

  TWTB#05 O personal brandingu w kursach online słów kilka

  26 AUG 2018 · Za Twoim kursem stoisz TY! Tak, to Ty prawdopodobnie będziesz jego twarzą, a ludzie kupują od ludzi. Dlatego warto poświęcić chwilę i zastanowić się jak możesz lub chcesz pokazać się światu. Posłuchaj odcinka w którym mówię o tym jak zacząć romans z rozdmuchanym do granic obszarem tzw Personal Brandingu.
  25m 7s
 • Explicit

  TWTB#04 Kursy online -w czym pomoże Ci analiza SWOT?

  18 AUG 2018 · Kiedy zaczynasz myśleć o tworzeniu swoich kursów online i chcesz wokół tego stworzyć działający biznes, to warto zapoznać się z wciąż popularnym modelem analizy biznesowej SWOT
  30m 27s
 • TWTB#03 Jak wykorzystać start-upowy model rozwoju dla biznesu kursów online?

  27 JUL 2018 · Czy mój kurs znajdzie klientów? Skąd będę wiedział, że to naprawdę chwyci? Muszę Cię zmartwić – dopóki nie spróbujesz, nigdy nie będziesz pewny. Są jednak metody, które pozwalają zoptymalizować ryzyko, zdobyć wiedzę na temat tego, w którą stronę iść – warto je poznać, zanim zaczniesz cokolwiek robić, zanim wydasz chociaż złotówkę na promocję i produkcję.
  18m 22s
 • TWTB#02 Jak się dowiedzieć, że mój pomysł na kurs online może chwycić

  18 JUL 2018 · Czy mój kurs znajdzie klientów? Skąd będę wiedział, że to naprawdę chwyci? Muszę Cię zmartwić – dopóki nie spróbujesz, nigdy nie będziesz pewny. Są jednak metody, które pozwalają zoptymalizować ryzyko, zdobyć wiedzę na temat tego, w którą stronę iść – warto je poznać, zanim zaczniesz cokolwiek robić, zanim wydasz chociaż złotówkę na promocję i produkcję.
  18m 15s
 • TWTB#01Nie wiem, czy moja wiedza jest wystarczająca, by zacząć kursy on-line

  29 JUN 2018 · Nie wiem, czy moja wiedza jest wystarczająca, by zacząć kursy on-line O pierwszej podstawowej blokadzie początkujących.
  19m 53s

"Twoja wiedza, to twój biznes", to podcast o tym, jak uczyć w sieci, tworzyć kursy online i na nich zarabiać. Od pomysłu przez projekt, produkcję, do działających strategii sprzedażowych. Zapraszam...

show more
"Twoja wiedza, to twój biznes", to podcast o tym, jak uczyć w sieci, tworzyć kursy online i na nich zarabiać. Od pomysłu przez projekt, produkcję, do działających strategii sprzedażowych.
Zapraszam co tydzień na pigułę wiedzy narzędzi i inspiracji, a także wywiadów z ludźmi, których warto w tej branży podpatrywać i podsłuchać. Zamienimy wiedzę na pieniądze, bo uwierz, że twoja wiedza może stać się prawdziwym biznesem. Zaprasza Jacek Wolniewicz Master Teacher.
show less
Contacts
Information

Looks like you don't have any active episode

Browse Spreaker Catalogue to discover great new content

Current

Looks like you don't have any episodes in your queue

Browse Spreaker Catalogue to discover great new content

Next Up

Episode Cover Episode Cover

It's so quiet here...

Time to discover new episodes!

Discover
Your Library
Search