Settings
Light Theme
Dark Theme
Podcast Cover

To nas kręci w Internecie

 • Firmowe podsumowanie roku 2020

  29 DEC 2020 · Temat czwartego odcinka Podcastu To nas kręci to firmowe podsumowanie roku 2020 - zastanawiamy się, czego nauczył nas ten rok jako firmę, ale też jako ludzi. Chyba nie było wcześniej takiego roku, który tak bardzo namieszałby w biznesie, reklamie i zwykłym życiu, a nikt z nas nie mógł przewidzieć co ten czas przyniesie.
  34m 43s
 • "Czerwone flagi" w pracy z klientem

  29 OCT 2020 · W dzisiejszym, trzecim odcinku podcastu rozmawiamy o dobrej współpracy na linii agencja - klient. Szczególną uwagę zwracamy na czerwone flagi, czyli znaki, które już na początku współpracy zapowiadają czy współpraca będzie dla obu stron korzystna i przyjemna, czy będzie całkiem odwrotnie.
  48m 27s
 • Kręcą nas strony internetowe

  30 SEP 2020 · W drugim odcinku podcastu To nas kręci rozmawiamy o tym jak przygotować się do tworzenia strony internetowej. Niezależnie od tego, czy nową stronę www Twojej marki będziesz tworzyć sam, czy zlecisz to zadanie agencji, musisz przemyśleć kilka bardzo ważnych kwestii. Jakich? O tym posłuchasz w tym odcinku.
  46m 10s
 • Kręci nas cyfrowy nomadyzm

  11 AUG 2020 · Rozmawiamy o tym jak podróżować i łączyć to z pracą, czyli o cyfrowym nomadyzmie. Michał przez 3 miesiące pracował zdalnie i podróżował po Meksyku, Andrzej przez 5 miesięcy pracował zdalnie i podróżował po Azji. Opowiadamy o wadach i zaletach takiego stylu życia i pracy oraz o naszych sposobach i narzędziach na organizację pracy i czasu w podróży.
  49m 4s

To nas kręci w Internecie - podcast Andrzeja Kozdęby i Michała Maja. Rozmawiamy na tematy biznesowe i tematy związane z naszymi pasjami. Opowiadamy o tym jak łączymy budowanie kariery z...

show more
To nas kręci w Internecie - podcast Andrzeja Kozdęby i Michała Maja.
Rozmawiamy na tematy biznesowe i tematy związane z naszymi pasjami. Opowiadamy o tym jak łączymy budowanie kariery z realizacją pasji.
show less
Information
Author Brave New
Categories Entrepreneurship
Website -
Email -

Looks like you don't have any active episode

Browse Spreaker Catalogue to discover great new content

Current

Looks like you don't have any episodes in your queue

Browse Spreaker Catalogue to discover great new content

Next Up

Episode Cover Episode Cover

It's so quiet here...

Time to discover new episodes!

Discover
Your Library
Search