Settings
Light Theme
Dark Theme
Podcast Cover

Tiger-Zone Podcast - Filozofia Treningu

 • Tiger-Zone Podcast Odc. 07 - Krav Maga, kettlebell w treningu fightera, szkoła StrongFirst w Polsce - Dariusz Waluś

  27 OCT 2020 · W rozmowie, którą miałam okazję przeprowadzić z Dariuszem Waluś nie mogło zabraknąć takich tematów jak krav maga i samoobrona wśród kobiet, siła, mobilności i elastyczności w treningu fightera, w początki treningu kettlebell w Polsce oraz rozwój szkoły StrongFirst w naszym kraju. Zapraszam Cię serdecznie do wysłuchania tej rozmowy!
  49m 43s
 • Tiger-Zone Podcast Odc. 06 - Weganizm, kettlebell, StrongFirst i Top Team - Emil Stanisławski

  23 SEP 2020 · Tematów, które poruszyłam z Emilem Stanisławskim w tym odcinku TigerZone PODCAST jest mnóstwo. Część z nich może dla niektórych z Was okazać się lekko kontrowersyjna, jak chociażby trening siłowy na diecie roślinnej czy porównanie dwóch najbardziej popularnych szkół i metod pracy z kettlebells, czyli Hardstyle oraz Girevoy. Posłuchaj tej rozmowy i wyciągnij z niej własne wnioski.
  1h 5m 13s
 • Tiger-Zone Podcast Odc. 05 - Sztuka i trening - Michał Derlicki

  14 AUG 2020 · Akrobatyka powietrzna, trening siłowy i sztuki walki połączone z aktorstwem i kaskaderką - wszystko to skupia się w postaci Michała Derlickiego, który jest gościem 5 odcinka TigerZone Podcast.
  35m 12s
 • Tiger-Zone Podcast Odc. 04 - Sztuki Walki w świecie nowoczesnego treningu - Sifu Tomasz Chabowski

  15 JUL 2020 · Walka towarzyszy nam od zawsze i budzi przy tym wiele skrajnych emocji. Jej oblicza i formy są różne. Sztuki walki w nowoczesnym świecie to nieskuteczny archaizm, dziecinna pasja, relikt przeszłości czy może zapowiedź nowych trendów w szeroko rozumianym świecie treningu? Czym są sztuki walki w sporcie? Po co ćwiczyć z bronią tradycyjną? Jak do treningu oddychania podchodzi się na dalekim Wschodzie? Czy Tradycyjna Medycyna Chińska jest skuteczna? Jak filozofia, etyka i kodeks wojownika wpływają na trenującego? Zapraszam do wysłuchania rozmowy z Sifu Tomaszem Chabowskim, Choy Lee Fut Chen Family.
  37m 10s
 • Tiger-Zone Podcast Odc. 03 - Siła w sportach walki - wywiad z Pauliną Frankowską i Łukaszem Wichowskim

  15 JUL 2020 · Utytułowani zawodnicy kickboxingu Paulina i Łukasz - posłuchaj o tym jak trafili z ringu do sali, gdzie przerzucają żelastwo i jak to wpłynęło na ich wyniki w sportach walki. Czym jest dla nich StrongFirst, dlaczego biorą udział w Tactical Strength Challenge, jakie mają priorytety i plany, w jaki sposób z kettlebell ich zdaniem powinien trenować zawodnik sportów czy sztuk walki, co jest dla nich wyzwaniem, z którym chcą zmierzyć się w najbliższym czasie – między innymi o tym dowiesz się z naszej rozmowy. Miłego odbioru!
  29m 37s
 • Tiger-Zone Podcast Odc. 02 - Trening początkującego - Andżelika Stefańska-Kowalik

  15 JUL 2020 · Przemyślenia i obserwacje osobiste na temat różnic w podejściu kobiet i mężczyzn, osób początkujących i zaawansowanych do treningu oraz o ich nastawieniu. Mówię też o tym co łączy świat treningu siłowego według szkoły StrongFirst ze światem sztuk walki, dlaczego instruktorzy SFG mają studentów, a nie klientów.
  22m 9s
 • Tiger-Zone Podcast Odc. 01 - O sile chwytu w treningu siłowym - wywiad z Grzegorzem Pałaszewskim

  15 JUL 2020 · Siła chwytu w treningu to jeden z częściej pomijanych tematów, a to właśnie "imadło w łapie" razem z żelaznym core są świadectwem i wyznacznikiem faktycznej siły. O chwycie i jego roli w treningu siłowym rozmawiałam z Grzegorzem Pałaszewskim, byłym zawodnikiem armwrestlingu i aktualnym instruktorem StrongFirst.
  37m 26s

Luźne rozmowy przy kawie o filozofii treningu, aktywności sportowej, zdrowym stylu życia i ekologicznym sposobie myślenia na tematy związane z ruchem. Wywiady ze sportowcami oraz szkoleniowcami różnych dyscyplin i aktywności....

show more
Luźne rozmowy przy kawie o filozofii treningu, aktywności sportowej, zdrowym stylu życia i ekologicznym sposobie myślenia na tematy związane z ruchem. Wywiady ze sportowcami oraz szkoleniowcami różnych dyscyplin i aktywności. Poznaj nowe perspektywy, które zainspirują Cię do nieszablonowego myślenia o treningu i o Twoim rozwoju.
show less
Contacts
Information

Looks like you don't have any active episode

Browse Spreaker Catalogue to discover great new content

Current

Looks like you don't have any episodes in your queue

Browse Spreaker Catalogue to discover great new content

Next Up

Episode Cover Episode Cover

It's so quiet here...

Time to discover new episodes!

Discover
Your Library
Search