Settings
Light Theme
Dark Theme
Podcast Cover

Sürdürülebilir Sohbetler

 • Dubai'den Canlı Yayın - Gitex Gündemi: Konuğum Ethem Eldem

  9 DEC 2023 · Dünyanın en büyük teknoloji etkinliklerinden biri olan Gitex Global, 16-21 Ekim’de Dubai’de gerçekleşti. Bu sene aynı anda ilk kez Gitex Impact de yapılıyor. Gitex Impact’in odağı ESG ve sürdürülebilirlik. Gitex’ten ikinci canlı yayınımda konuğum Canmar Consultancy Managing Partner, Ethem Eldem oldu. Ethem Eldem ile hem Gitex gündemi hem de bölgedeki teknoloji yatırımları ve girişimleri üzerine sohbet ettik.
  Played 30m 49s
 • Dubai'den Canlı Yayın - Gitex Gündemi: Konuğum Mehmet Fırat

  9 DEC 2023 · Dünyanın en büyük teknoloji etkinliklerinden biri olan Gitex Global, 16 Ekim’de Dubai’de başladı. Bu sene aynı anda ilk kez Gitex Impact de yapılıyor. Gitex Impact’in odağı ESG ve sürdürülebilirlik. Gitex’ten ilk canlı yayınımda konuğum, Enerjisa Enerji Bilgi Teknolojileri ve Dijital İş Yönetimi Bölüm Başkanı Mehmet Fırat oldu. Mehmet Fırat ile hem Gitex gündemi hem de Enerjisa’nın sürdürülebilirlik ve teknoloji alanındaki faaliyetleri üzerine sohbet ettik.
  Played 30m 15s
 • Canlı yayın konuğum, PERYÖN Yönetim Kurulu Başkanı Ebru Taşcı Firuzbay.

  9 DEC 2023 · PERYÖN’ün (Türkiye İnsan Yönetimi Derneği) bu yıl 31'incisini düzenlediği İnsan Odağında Yönetim Kongresi, '100 Yüze İnsan' temasıyla, 4-5 Ekim tarihlerinde Lütfi Kırdar Kongre Merkezi'nde gerçekleşti. Bu kapsamda iki gün boyunca insanın farklı yüzleri, çalışma hayatının, insan kaynağı yönetiminin değişen trendleri ve sürdürülebilirlik gibi konuların 'Gelişen İnsan', 'Yenilenen İnsan' ve 'Dijitalleşen İnsan' başlıkları altında konuşulan kongre, Avrupa'nın alanında en büyük organizasyonu olma niteliğini taşıyor. PERYÖN Yönetim Kurulu Başkanı Ebru Taşcı Firuzbay ile kongre hazırlıklarını ve bizi ne gibi sürprizler beklediğini konuştuk.
  Played 33m 49s
 • COP28 Özel: Konuğum "İklim Elçileri"

  9 DEC 2023 · Birleşik Arap Emirlikleri - Dubai'de gerçekleşen ve şimdiye kadarki en geniş katılımlı Birleşmiş Milletler İklim Konferansı olma özelliği taşıyan COP28'den yapacağım canlı yayında, İklim Elçileri'ni konuk ettim. T.C. İklim Değişikliği Başkanlığı tarafından seçilen 5 genç İklim Elçisi, COP28'i yerinde takip ettiler. Bu yayınımda Hacettepe Üniversitesi’nden Elif Ayhan, Özyeğin Üniversitesi’nden Emre Yiğit Ay ile sohbet ettik.
  Played 16m 18s
 • COP28 Özel: Konuğum, Yeliz Ataay Arıkök

  9 DEC 2023 · Birleşik Arap Emirlikleri - Dubai'de gerçekleşen ve şimdiye kadarki en geniş katılımlı Birleşmiş Milletler İklim Konferansı olma özelliği taşıyan COP28 UAE'den yapacağım canlı yayında, QNB Finansbank Sürdürülebilirlik Komitesi Başkanı ve Uluslararası Bankacılık ve Hazine Satış Direktörü Yeliz Ataay Arıkök'ü konuk ettim.
  Played 26m 38s
 • COP28 Özel: Konuğum, Ebru Dildar Edin

  9 DEC 2023 · Birleşik Arap Emirlikleri - Dubai'de gerçekleşen ve şimdiye kadarki en geniş katılımlı Birleşmiş Milletler İklim Konferansı olma özelliği taşıyan COP28 UAE'den yapacağım canlı yayında, SKD Türkiye (BCSD Türkiye) Yönetim Kurulu Başkanı Ebru Edin'i konuk ettim.
  Played 26m 32s
 • COP28 Özel: Konuğum, Sabancı Holding Enerji Grubu Başkanı Kıvanç Zaimler

  9 DEC 2023 · Birleşik Arap Emirlikleri - Dubai'de gerçekleşen ve şimdiye kadarki en geniş katılımlı Birleşmiş Milletler İklim Konferansı olma özelliği taşıyan COP28'den ilk canlı yayınımda, Sabancı Holding Enerji Grubu Başkanı Kıvanç Zaimler'i konuk ettim.
  Played 31m 28s
 • COP28 Özel: Konuğum Schneider Electric Türkiye, Orta Asya Bölge Başkanı İsmail Yamangil

  9 DEC 2023 · Birleşik Arap Emirlikleri - Dubai'de gerçekleşen ve şimdiye kadarki en geniş katılımlı Birleşmiş Milletler İklim Konferansı olma özelliği taşıyan COP28’den ilk canlı yayınımda, Schneider Electric Türkiye, Orta Asya Bölge Başkanı İsmail Yamangil’i konuk ettim.
  Played 39m 35s
 • Canlı Yayın Konuğum, Amgen Türkiye Genel Müdürü Güldem Berkman

  9 DEC 2023 · Canlı yayınımda, Amgen Türkiye Genel Müdürü Güldem Berkman'ı konuk ettim. Yeni çıkan ve ikinci baskısını yapan kitabı "Hikayeyi Anlarsan Mümkün" üzerine sohbet ettik. Bu sohbete liderlik, çalışma hayatı, LinkedIn iletişimi şeyler de konu oldu.
  Played 41m 17s
 • COP28 Özel Yayınları - Konuğum Ergem Şenyuva Tohumcu

  9 DEC 2023 · 30 Kasım - 12 Aralık'ta Dubai'de yapılan COP28 - Birleşmiş Milletler İklim Değişikliği Konferansı'nı Schneider Electric'in katkılarıyla yerinde takip ettim. Zirve sırasında canlı yayınlarla sizlere sıcak gündemi aktaracağım. Zirve öncesi geçen seneden bu yana neler olduğunu değerlendirmek için Ergem Şenyuva Tohumcu'yu canlı yayınımda konuk ediyorum. Yayını Londra'dan, Ergem'in hocalık yaptığı Fordham Üniversitesi'nden birlikte yaptık.
  Played 51m 24s

Sürdürülebilir Sohbetler canlı yayın serisinde sürdürülebilirlik alanından profesyonelleri, bilim insanlarını, girişimcileri ve öğrencileri konuk ediyorum. Birleşmiş Milletler Kalkınma Hedefleri'nin tüm başlıklarını kapsayacak çeşitlilikte olmasına özen gösterilen içerik planı ile, daha...

show more
Sürdürülebilir Sohbetler canlı yayın serisinde sürdürülebilirlik alanından profesyonelleri, bilim insanlarını, girişimcileri ve öğrencileri konuk ediyorum. Birleşmiş Milletler Kalkınma Hedefleri'nin tüm başlıklarını kapsayacak çeşitlilikte olmasına özen gösterilen içerik planı ile, daha geniş topluluklara erişmeyi hedefliyoruz. Sustainability, sürdürülebilirlik.
show less
Information
Author Sertac Doganay
Categories Business
Website -
Email -

Looks like you don't have any active episode

Browse Spreaker Catalogue to discover great new content

Current

Podcast Cover

Looks like you don't have any episodes in your queue

Browse Spreaker Catalogue to discover great new content

Next Up

Episode Cover Episode Cover

It's so quiet here...

Time to discover new episodes!

Discover
Your Library
Search