Settings
Light Theme
Dark Theme
Podcast Cover

SuperSport

 • CO WKURZYŁO Igę Świątek i dlaczego ZARABIA MNIEJ od innych? SuperSport

  23 MAY 2024 · Iga Świątek nie planuje opuścić fotela liderki WTA. Polska tenisistka bije kolejne rekordy. Za nią zwycięstwo w Madrycie i Rzymie i idzie po trzecią koronę.Dlaczego więc, wciąż pojawiają się pytania, podważające jej bycie rakietą numer jeden? Za udział w turnieju Rolanda Garrosa kobiety dostaną o połowę mniej od mężczyzn. Z czego to wynika i jak organizatorzy próbują to uzasadnić? O tym dzisiaj w SuperSporcie. Przemek Ofiara, Jarema Jamrożek zapraszamy.
  13m 29s
 • Czy to będzie święta wojna? Lewy VS Mbappe. SuperSport

  15 MAY 2024 · Szykuje się pojedynek piłkarskich gigantów. Młodość kontra doświadczenie. Barcelona kontra Real Madryt. Ich spotkanie to będzie święto piłki.Jakie relacje łączą Polaka z przychodzącym z PSG Francuzem? Czy Lewandowski ma szanse z jednym z najlepszych piłkarzy świata. O tym dzisiejszy SuperSport. Jarema Jamrożek i Przemek Ofiara zapraszamy.
  11m 18s
 • Samotny jak sportowiec. SuperSport

  8 MAY 2024 · Za bycie na szczycie płaci się wysoką cenę. Sportowcy, którzy są na topie zyskali sławę i pieniądze ale stracili prywatność. Muszą się mierzyć z ogromną krytyką i gdy wracają do szatni zostają z tym sami. Jak w takich warunkach utrzymać rodzinę, spokój i dobrą formę? O tym dzisiaj w SuperSporcie. Jarema Jamrożek i szef sportu w Super Expressie Przemek Ofiara. Zapraszamy.
  12m 29s
 • EMERYCI MILIONERZY. Lewandowski, Świątek co zrobią po zakończeniu kariery? SuperSport

  30 APR 2024 · Niektórzy spełniają się w biznesie. Inni realizują się w programach sportowych jako komentatorzy. Ale do tego też trzeba mieć dryg. Dziś o sportowcach emerytach. Do tego etapu zbliża się Robert Lewandowski. Kiedyś czeka to także Igę Świątek. A co np. z piłkarzami ekstraklasy, którzy nie dorobili się majątku? O to Jarema Jamrożek pyta Przemka Ofiarę – szefa redakcji sportowej Super Expressu.
  10m 59s
 • NAJDZIWNIEJSZE SPORTOWE URAZY. Złamał żebra chowając pościel! SuperSport

  24 APR 2024 · Jak to się stało, że piłkarz złamał żebro chowając pościel? Albo skaleczył się w nogę w toalecie i nie zagrał w jednym z najważniejszych meczów? Dzisiaj w SuperSporcie o najdziwniejszych urazach sportowców. Żona Wojtka Szczęsnego twierdzi, że po tym jak jej mąż złamał nos w dwóch miejscach, teraz wygląda jak Michael Jackson.
  12m 47s
 • Czy trener sportowy może być FURIATEM? SuperSport

  17 APR 2024 · 34-letni Portugalczyk Gonçalo Feio został nowym trenerem Legii Warszawa, wiążąc się z klubem kontraktem do końca sezonu 2024/25. Znany jest z ogromnej wiedzy na temat piłki ale też z trudnego charakteru. Na koncie ma m.in. atak na prezesa klubu.W SuperSporcie przyglądamy się trenerom furiatom. David Beckham wspominał m.in. jak w szatni zaatakował go Alex Ferguson. Czy dla takich osób jest miejsce w zawodowym sporcie?
  14m 18s
 • Świątek i Lewandowski - CO ICH ŁĄCZY? SuperSport

  11 APR 2024 · Iga Świątek zbliża się do magicznej granicy stu tygodni na szczycie listy WTA.Robert Lewandowski zbliża się z kolei do magicznej liczby stu goli w Lidze Mistrzów.I warto te chwilę zapamiętać na długo, bo na horyzoncie nie widać sportowców, którzy mogliby ich zastąpić. W piłce problemem jest to, że kluby boją się stawiać na młodych i są do tego wręcz przymuszane. I o tym dzisiaj w SuperSporcie. Jarema Jamrożek i Przemek Ofiara - zapraszamy.
  10m 48s
 • TAJEMNICE RAJDOWCÓW. Gościnnie Marczyk i Gospodarczyk. SuperSport

  3 APR 2024 · Wszystko co chcielibyście wiedzieć o rajdach samochodowych ale baliście się zapytać.Miko Marczyk i Szymon Gospodarczyk czyli załoga ORLEN Team ujawniają kulisy zawodowego ścigania. Jak trenują, co jedzą, jak się dogadują i co kiedy w trakcie wyścigu zachce się do toalety? Marczyk i Gospodarczyk wystartują w pełnym sezonie Rajdowych Mistrzostw Europy ERC oraz w wybranych rundach Rajdowych Mistrzostw Świata w klasie WRC 2.
  21m 13s
 • Szanse Polaków na EURO 2024 - trafiliśmy do grupy śmierci. SuperSport

  28 MAR 2024 · Mamy awans na EURO 2024 i trafiliśmy do grupy śmierci. Nasi piłkarze zmierzą się z Francją, Holandią i Austrią. I w każdym z tych spotkań to nasi rywale są faworytami. Zdaniem części ekspertów zaskoczyć może Austria. Ale Polacy mogą zaskoczyć. W meczu z Walią pokazaliśmy charakter. I tego oczekują też kibice. Ci chcą zobaczyć na boisku walkę.
  13m 11s
 • Lewandowski zaniemówił. O co wolno pytać piłkarzy reprezentacji? SuperSport

  20 MAR 2024 · Pytanie czy Robert Lewandowski jest "żugajką" z jednej strony rozbawiło z drugiej strony wywołało w sieci wielką dyskusję. Konferencje kadry piłkarskiej czasami przypominają wykład z teorii futbolu. Czym różni się konferencja piłkarzy od np. konferencji polityków? Czy nie ma głupich pytań i po co właściwie są dziennikarze sportowi? O tym dzisiaj w SuperSporcie.
  12m 53s
Najnowsze informacje sportowe, rozmowy z ekspertami i ciekawostki ze świata sportu, czyli SuperSport!
Contacts
Information

Looks like you don't have any active episode

Browse Spreaker Catalogue to discover great new content

Current

Looks like you don't have any episodes in your queue

Browse Spreaker Catalogue to discover great new content

Next Up

Episode Cover Episode Cover

It's so quiet here...

Time to discover new episodes!

Discover
Your Library
Search