Settings
Light Theme
Dark Theme
Podcast Cover

Spokojnie o wnętrzach.

 • Co nam robi zieleń? Benedykt Kawęcki Architektura Krajobrazu

  27 MAY 2024 · 87 Tak dużo czasu spędzamy we wnętrzach, że chyba czas najwyższy żebyśmy wyszli na zewnątrz. A wiosna to doskonała pora byśmy poczuli: 📌 co, tak naprawdę, robi nam zieleń? 📌 kiedy najbardziej ją doceniamy? 📌 dlaczego tak cenne są widoki z okien? Nasz Gość, Benedykt Kawęcki, zwolennik synergii architektury wnętrz z architekturą otoczenia oraz gospodarz i ekspert programu "Ze-wnętrza" na platformie Archidesk podkreśla też wyraźnie inne aspekty: ➡️ wartość konsultacji z architektem krajobrazu na wczesnym etapie projektowania budynku ➡️ budżet, czyli świadomość kosztów wyposażenia oraz wartości zastanej na działce zieleni ➡️ o czym głośno powinni komunikować architekci krajobrazu? Linki do aktywności Benedykta: Strona: www.akbk.pl Platforma Archidesk i program "Ze-wnętrza": www.archidesk.pl 🛋️ Internity Home to miejsce z wyjątkowymi produktami dla Twojego wnętrza. Nasi doradcy i specjaliści dobierają rozwiązania spójnie i kompleksowo. 🏬 Jesteśmy polską firmą działającą na rynku od 32 lat. Nasza grupa zrzesza showroomy w Warszawie, Łodzi, Krakowie, Katowicach, Wrocławiu, Olsztynie, Białymstoku i Kielcach. 🪑 Bogactwo inspiracji i wiedzy o wnętrzach Znajdziesz na stronie www.internityhome.pl oraz w naszych mediach społecznościowych: Facebook, Instagram, Pinterest i LinkedIn. Dołącz do naszej Społeczności i subskrybuj kanał Internity Home na: https://www.youtube.com/@internityhome6260 Komentarze, opinie, przemyślenia i wskazówki - mile wskazane.
  1h 17m 36s
 • Jak osiągnąć sukces w branży? Ada Skwira i Gosia Liebhart WZ Studio

  13 MAY 2024 · 86 Pracowni WZ Studio, prowadzonej przez duet Ada Skwira i Gosia Liebhart, przyglądam się od dłuższego czasu. Obserwując sposób w jaki pracują, jak się komunikują w mediach społecznościowych, jak dbają o przekaz i jakość publikacji nie mam wątpliwości, że Stanowią idealnie dobrany zestaw. Wzajemna komunikacja, zaufanie, spójny przekaz i brak "gierek" to ich przepis na trwałe relacje. W naszej pdcastowej rozmowie pojawiają się jeszcze dwa ważne wątki: 📌 Edukacyjny, z pytaniami o to dlaczego warto dzielić się wiedzą oraz kto powinien uczyć i co stanowi o jakości kursów (tak bardzo obecnie w branży powszechnych)? 📌 Rozwojowy, kiedy pracownia zapraszana jest regularnie do dyskusji i forów branżowych, otrzymuje tytuł ambasadora marki, a przede wszystkim staje się inspiracją dla środowiska. Jesteśmy ciekawi, który fragment rozmowy będzie dla Ciebie najważniejszy? Co dla siebie z niej zabierzesz? O realizacjach Zespołu WZ Studio przeczytasz na stronie www.wzstudio.pl  Konto pracowni jest dostępne na Instagramie @wz_studio oraz Linkedin. 📌 Subskrybuj nasz kanał w popularnych aplikacjach podcastowych i na https://www.youtube.com/@internityhome6260 📌 Zostaw komentarz pod nagraniem lub w naszych mediach społecznościowych 👍 🛋️ Internity Home to miejsce z wyjątkowymi produktami dla Twojego wnętrza. Nasi doradcy i specjaliści dobierają rozwiązania spójnie i kompleksowo. 🏬 Jesteśmy polską firmą działającą na rynku od 32 lat. Nasza grupa zrzesza showroomy w Warszawie, Łodzi, Krakowie, Katowicach, Olsztynie, Wrocławiu, Białymstoku i Kielcach. 🪑 Bogactwo inspiracji i wiedzy o wnętrzach Znajdziesz na stronie www.internityhome.pl oraz w naszych mediach społecznościowych - Facebook, Instagram, Pinterest i Linkedin.
  1h 14m 9s
 • Dlaczego remonty nas wykańczają? Miłosz Brzeziński

  29 APR 2024 · 85 Będąc słuchaczem i fanem sposobu w jaki nasz Gość opowiada o zjawiskach psychologicznych i społecznych postanowiłem zagadnąć Pana Miłosza Brzezińskiego m.in. o to: 📌 Dlaczego remonty nas wykańczają? 📌 Czemu przed zakończeniem budowy rozpadają się związki? 📌 Jak poradzić sobie z emocjami na budowie? 📌 Dlaczego pozwalamy członkom rodziny wpływać na nasze wybory i czemu sami nie umiemy podjąć decyzji? 📌 Dlaczego nie ufamy specjalistom? 📌 Jaki wpływ na nasze życie, samopoczucie i dobrostan ma właściwie zaprojektowane wnętrze? Autora książek "Głaskologia", "Biznes", "Życiologia", "Zaufarium" oraz "Wy wszyscy moi ja" Znajdziesz bez kłopotu w mediach społecznościowych oraz na stronie www.miloszbrzezinski.pl Możesz także pobrać aplikację mobilną "miłosz brzeziński" na swój smartfon. 🛋️ Internity Home to miejsce z wyjątkowymi produktami dla Twojego wnętrza. Nasi doradcy i specjaliści dobierają rozwiązania spójnie i kompleksowo. 🏬 Jesteśmy polską firmą działającą na rynku od 32 lat. Nasza grupa zrzesza showroomy w Warszawie, Łodzi, Krakowie, Katowicach, Wrocławiu, Olsztynie, Białymstoku i Kielcach. 🪑 Bogactwo inspiracji i wiedzy o wnętrzach Znajdziesz na stronie www.internityhome.pl oraz w naszych mediach społecznościowych - Facebook, Instagram, Pinterest i LinkedIn. Zapraszamy na nasz kanał na YouTube.com. Kliknij przycisk "subskrybuj" i bądź na bieżąco. Komentarze bardzo mile wskazane. https://www.youtube.com/@internityhome6260
  54m 36s
 • Czego nie potrzebuje architekt wnętrz? Alicja Łotysz-Pogorzelska. Amaltea.

  15 APR 2024 · 84 📌 Ile pracuje i co robi architekt wnętrz na prowincji? 📌 Czy da się funkcjonować bez ogłoszeń, reklamy i mediów społecznościowych? 📌 Czy da się projektować dla przyjaciół i znajomych? To prawdopodobnie jeden z najspokojniejszych odcinków, w którym Alicja Łotysz-Pogorzelska, właścicielka pracowni Amaltea, przenosi nas do Mrągowa opowiadając o pracy w lokalnej społeczności. Podkreśla zalety współpracy architektów kubaturowych, wnętrz i krajobrazu dla osiągnięcia najlepszej przestrzeni do życia dla inwestora. Dopełnieniem tego są relacje z Karoliną, Ewą i Adamem, którzy wspierają architektów wnętrz w showroomie Internity Home w Olsztynie. 📌 https://www.facebook.com/PracowniaAmaltea/?locale=pl_PL 📌 https://www.instagram.com/pracownia_amaltea/ Zapraszamy do odwiedzania i obserwowania naszej strony www.internityhome.pl oraz mediów społecznościowych - Facebook, Instagram, Pinterest i LinkedIn. Polub i subskrybuj nasz kanał na YouTube, gdzie Obejrzysz innych naszych Gości: https://www.youtube.com/@internityhome6260 Gdzie, poza Olsztynem, znajdziesz nasze salony z materiałami do kompleksowego wyposażenia wnętrz? Zapraszamy do Warszawy, Łodzi, Krakowa, Katowic, Wrocławia, Kielc i Białegostoku.
  1h 10m 57s
 • To się nie opłaca, ale warto. Tomasz Czajkowski

  1 APR 2024 · 83 Jeżeli choć odrobinę kojarzysz naszego Gościa to w tej rozmowie z pewnością znajdziesz coś dla siebie. A jeśli pierwszy raz stykasz się z osobą Tomasza Czajkowskiego, Architekta Wnętrz, Twórcy projektów "ICE Hoteli", Portrecisty i Autora stylu "Gumbo" to w tym odcinku usłyszysz m.in.: ➡️ Jak zbudować swoją indywidualność? ➡️ Jaki jest najtrudniejszy zawód świata? ➡️ Dlaczego czasem warto jest zrobić coś więcej, inaczej? ➡️ Jak rozmawiać o pieniądzach? ➡️ Czy obśmiewanie problemów jest rodzajem terapii przeciwko frustracji? ➡️ Dlaczego architekt powinien się czasem pobrudzić? A także ➡️ Jakim rodzajem przyjemności jest praca ze śniegiem i lodem przy minus 42 st. C? Medialnym idolem Tomka jest Jeremy Clarkson. Po tej rozmowy być może Twoim stanie się Tomasz Czajkowski. 📌 www.tomaszczajkowski.pl 📌 Instagram: czajkowsky_com 🛋️ Internity Home to miejsce z wyjątkowymi produktami dla Twojego wnętrza. Nasi doradcy i specjaliści dobierają rozwiązania spójnie i kompleksowo. 🏬 Jesteśmy polską firmą działającą na rynku od 32 lat. Nasza grupa zrzesza showroomy w Warszawie, Łodzi, Krakowie, Katowicach, Olsztynie, Białymstoku, Wrocławiu, a wkrótce także w Kielcach. 🪑 Bogactwo inspiracji i wiedzy o wnętrzach Znajdziesz na stronie www.internityhome.pl oraz w naszych mediach społecznościowych - Facebook, Instagram, Pinterest i Linkedin.
  1h 32m 58s
 • "Czym są najwyższe standardy projektowania?" Katarzyna Koszałka mDom

  18 MAR 2024 · 82 📌 Czym są najwyższe standardy projektowania? 📌 Ile warta jest wiedza? 📌 Dlaczego warto dbać o wartości? Wokół tych trzech głównych wątków toczy się rozmowa z Katarzyną Koszałką, która wraz z mężem Waldemarem od 25 lat prowadzi Pracownię Projektową mDom. Kasia zwraca też uwagę na to jak bardzo wielowymiarowe jest projektowanie wnętrz, a przede wszystkim jak ważnym jest w procesie przygotowania ludziom miejsca do życia. Projektowanie na lata, projektowanie uniwersalne musi być oparte na wartościach. A tymi są bez wątpienia: rodzina, dzieci, międzyludzkie relacje. Będąc Członkinią Stowarzyszenia Architektów Wnętrz nasza Gościni podkreśla także, jak ważna jest współpraca ze środowiskami akademickimi i rola Stowarzyszenia w edukowaniu przyszłych pokoleń architektów wnętrz. Na tej współpracy skorzystamy wszyscy, nie mam wątpliwości. 📌 Więcej informacji Znajdziesz na stronie pracowni www.mdom.pl oraz na profilu instagramowym @pracownia_mdom 🛋️ Internity Home to miejsce z wyjątkowymi produktami dla Twojego wnętrza. Nasi specjaliści i doradcy dobierają rozwiązania spójnie i kompleksowo. 🏬 Jesteśmy polską firmą działającą na rynku od ponad 30 lat. Nasza grupa zrzesza showroomy w Warszawie, Łodzi, Krakowie, Katowicach, Olsztynie, Białymstoku, Wrocławiu, a wkrótce także w Kielcach. 🪑 Bogactwo inspiracji i wiedzy o wnętrzach Znajdziesz na stronie www.internityhome.pl oraz w naszych mediach społecznościowych - Facebook, Instagram, Pinterest i Linkedin.
  1h 5m 6s
 • Jak mądrze rozwijać pracownię? Anna Błaszczyk Artewizjon

  4 MAR 2024 · 81 Historia podcastu "Spokojnie o wnętrzach" jest ściśle związana z osobą Anny Błaszczyk, Architektki Wnętrz, właścicielki pracowni Artewizjon i członkini Stowarzyszenia Architektów Wnętrz. O tym, że Ania może czuć się "matką chrzestną" podcastu rozmawialiśmy podczas urodzinowego live na Instagramie 8 lutego. Minione 3 lata były bardzo aktywne dla funkcjonowania pracowni, a wśród ważnych wydarzeń nasza Gościni wymienia m.in.: 📌 Rozbudowę zespołu dla rozwoju i poprawy funkcjonowania pracowni (Dziewczęta są genialne :-)) 📌 Zdobycie głównej nagrody w konkursie Laufen European Property Award za projekt i realizację apartamentu "Moon Suit" 📌 Edukowanie społeczności na Instagramie poprzez "Ważkie polecajki", serię nagrań wideo oraz live'y z przedstawicielami branży wnętrzarskiej Głowa Ani pełna jest marzeń, wizji, spontaniczności. Z Jej ust padają też słowa o szacunku i etyce, wiarygodności marki, praktyce i zaufaniu. A także co dla Niej samej przyniosło wyzbycie się obaw. Zapraszamy na stronę pracowni www.artewizjon.pl oraz na instagramowe konto @artewizjon_anna_blaszczyk 🛋️ Internity Home to miejsce z wyjątkowymi produktami dla Twojego wnętrza. Nasi specjaliści i doradcy dobierają rozwiązania spójnie i kompleksowo. 🏬 Jesteśmy polską firmą działającą na rynku od ponad 30 lat. Nasza grupe zrzesza showroomy w Warszawie, Łodzi, Krakowie, Katowicach, Olsztynie, Białymstoku, Wrocławiu, a wkrótce także w Kielcach. 🪑 Bogactwo inspiracji i wiedzy o wnętrzach Znajdziesz na stronie www.internityhome.pl oraz w naszych mediach społecznościowych - Facebook, Instagram, Pinterest i Linkedin.
  1h 4m 15s
 • Podcastowe wspomnienia na 3 urodziny. Odcinek solo.

  19 FEB 2024 · 80 Odcinek urodzinowy na 3 rocznicę podcastu. I pierwszy w naszej trzyletniej historii solowy. Wspominamy początki powstania podcastu i najważniejsze wydarzenia ostatniego roku. Przytaczamy wybrane historie naszych Gości oraz dzielimy się refleksjami na temat tego, co dla Grupy Internity Home oraz dla samego prowadzącego dało nagrywanie podcastu. Pojawiają się tu też nazwiska Architektów Wnętrz, Wykonawców i członków Zespołu IH, którym składamy podziękowania, a także nazwiska Twórczyń innych branżowych podcastów. Jesteśmy bardzo ciekawi Twojej opinii na temat tego i innych nagrań. Napisz do nas na adres: podcast@internity.pl lub przez instragramowe konto: spokojnie_o_wnętrzach_ih 🛋️ Internity Home to miejsce z wyjątkowymi produktami dla Twojego wnętrza. Nasi specjaliści i doradcy dobierają rozwiązania spójnie i kompleksowo. 🏬 Jesteśmy polską firmą, działającą na rynku od ponad 30 lat. Nasza grupa zrzesza showroomy w Warszawie, Krakowie, Łodzi, Katowicach, Wrocławiu, Olsztynie, Białymstoku i w Kielcach. 🪑 Bogactwo inspiracji i wiedzy o wnętrzach Znajdziesz na stronie www.internityhome.pl oraz w naszych mediach społecznościowych - Facebook, Instagram, Pinterest i Linkedin.
  53m 19s
 • Dlaczego szpitale boją się designu? Marta Czachorowska M+Design

  5 FEB 2024 · 79 Zabierzemy Cię dziś do wnętrz, które na codzień raczej omijamy i które zazwyczaj nie kojarzą się nam dobrze. Do wnętrz medycznych. A teraz pomyśl przez chwilę i odpowiedz na pytania: - czy dobrze zaprojektowane wnętrze przychodni może zachęcać do profilaktyki? - czy dobry design może dbać o komfort pacjentów? - jakie znaczenie dla odbiorców i personelu ma właściwie zaprojektowana, czytelna i spójna komunikacja wizualna? O tej wąskiej i niezwykle ciekawej specjalizacji opowiada Marta Czachorowska, Architektka wnętrz, która wraz z Zespołem Pracowni M+Design jest laureatką nagrody Reddot za system informacji wizualnej oraz koncepcji wnętrz pt. "Łąka kwietna" na Oddziale Położniczo-Porodowym w Instytucie Centrum Zdrowia Matki Polki w Łodzi. Marta wyjawia też dlaczego woli projektować sale operacyjne niż lekarskie wille oraz czemu wybiera Dusseldorf zamiast Mediolanu. Z działalnością Pracowni zapoznasz się na stronie www.mplusdesign.eu oraz na Instagramie m.plus.design 🛋️ Internity Home to miejsce z wyjątkowymi produktami dla Twojego wnętrza. Nasi specjaliści i doradcy dobierają rozwiązania spójnie i kompleksowo. 🏬 Jesteśmy polską firmą, działającą na rynku od ponad 30 lat. Nasza grupa zrzesza showroomy w Warszawie, Łodzi, Krakowie, Katowicach, Białymstoku, Olsztynie i we Wrocławiu. 🪑 Bogactwo inspiracji i wiedzy o wnętrzach Znajdziesz na stronie www.internityhome.pl oraz w naszych mediach społecznościowych.
  1h 7m 7s
 • Jak projektować salony "beauty"? Monika Sałata

  22 JAN 2024 · 78 W projektowaniu wnętrz co jakiś czas pojawia się temat poszukiwania nisz, własnej oryginalnej drogi, niepowtarzalności. Branża, w której teoretycznie wszystko już wymyślono i opracowano pokazuje jednak przykłady wykraczające swoją kreatywnością poza przyjęte normy. Architektka wnętrz Monika Sałata, bohaterka tego nagrania, opowie: 📌 co jest najważniejsze w projektach dla branży beauty? 📌 jak nastawioną na odczuwanie strategię sensoryczną połączyć ze strategią biznesową, dla spójności marki? 📌 czy architekt może być doradcą w działalności inwestorów branży beauty? Konto instagramowe: @salata_architektura_wnetrz Adres strony: www.monikasalata.com Publikacja tego odcinka zbiega się w czasie z 32 Finałem Wielkiej Orkiestry Świątecznej Pomocy. Nasz podcast bierze udział w akcji "Podcasty dla WOŚP", której celem jest wsparcie zbiórki na zakup sprzętu do diagnostyki i rehabilitacji płuc. Gorąco zapraszamy do zasubskrybowania akcji "Podcasty dla WOŚP" na YouTube.com W niedzielę 28 stycznia zagramy tam finałowy, prawdopodobnie najweselszy stream na żywo. Szczegóły Znajdziesz na stronie www.podcastydlawosp.pl 🪑 Internity Home to miejsce z wyjątkowymi produktami dla Twojego wnętrza. Nasi specjaliści i doradcy dobierają rozwiązania spójnie i kompleksowo. 🏬 Jesteśmy polską firmą, działającą na rynku od ponad 30 lat. Nasza grupa zrzesza showroomy w Warszawie, Łodzi, Krakowie, Katowicach, Białymstoku, Olsztynie i we Wrocławiu. 🛋️ Bogactwo inspiracji i wiedzy o wnętrzach Znajdziesz na naszej stronie internetowej www.internityhome.pl
  1h 1m 43s

„Spokojnie o wnętrzach” to podcast firmy Internity Home dla wszystkich osób, które planują, są w trakcie albo już mają za sobą proces projektowania i wyposażania wnętrz swojego domu lub mieszkania,...

show more
„Spokojnie o wnętrzach” to podcast firmy Internity Home dla wszystkich osób, które planują, są w trakcie albo już mają za sobą proces projektowania i wyposażania wnętrz swojego domu lub mieszkania, ale także obiektu komercyjnego jak biuro, hotel czy restauracja.

Zaproszeni goście zwrócą uwagę na właściwy dobór rozwiązań, ergonomię i funkcjonalność, odpowiedzialność ekologiczną, role inwestora, architekta i wykonawcy, kompetencje doradców, kwestie serwisowe i logistyczne oraz inne tematy związane z planowaniem i realizacją inwestycji.

Showroomy Internity Home zlokalizowane są w Krakowie, Łodzi i Warszawie. Firma zapewnia kompleksową obsługę całego procesu wyposażania wnętrz, doradztwo, sprzedaż, serwis i logistykę.
show less
Contacts
Information
Author Internity Home
Categories Design
Website -
Email podcast@internity.pl

Looks like you don't have any active episode

Browse Spreaker Catalogue to discover great new content

Current

Looks like you don't have any episodes in your queue

Browse Spreaker Catalogue to discover great new content

Next Up

Episode Cover Episode Cover

It's so quiet here...

Time to discover new episodes!

Discover
Your Library
Search